SD-90 zvukový modul

Kód: KETRON SD-90
Novinka
Neohodnoceno
62 800 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
29.5.2024
Ketron SD-90 je výkonný profesionální zvukový modul, aranžér a přehrávač hudebních souborů. Po technické stránce se jedná o zvukový modul, jenž je verzí vysoce hodnoceného profesionálního keyboardu SD9.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

ÚVOD

Nástroje Ketron vždy udivovaly svými dokonalými zvuky a velmi vkusně a citlivě zpracovanými hudebními styly. Věrná této tradici, přichází firma Ketron se zcela novým konceptem profesionálního keyboardu v podobě SD-9 a verze bez kláves SD-90. Jedná se o nástroje s unikátními zvukovými možnostmi, zcela novými funkcemi, vybavené tou nejmodernější technologií. Jedná se zcela jednoznačně o pravou volbu pro hudební profesionály, ale i nadšené amatéry, kteří nechtějí dělat ves své tvorbě žádné kompromisy.

ZVUKY

Zvuková banka modulu Ketron SD-90 nabízí 2 zcela nové zvuky koncertního křídla a nové zvuky elektrického piána. Tyto zvuky pořízené nekompromisní technikou vícevrstvého samplingu, s dlouhým přirozeným dozvukem a velmi vysokou zvukovou kvalitou předčí vše, co bylo dosud nabídnuto v rámci kategorie profesionální keyboard.

AUDIO DRUMS

Od prvního představení nástrojů z řady Audya pokračuje firma KETRON v unikátní technologii implementace živých bicích do svých hudebních aranží a stylů. V nástrojícj SD-9 a SD-90 dosáhla tato snaha absolutního vrcholu. Nástroje nabízí 250 audio bicích včetně smyček akustických i elektronických bubnů a ohromující sadu více než 400 groovů latinských perkusí.

LIVE GUITARS

Modul Ketron SD-90 nabízí i obří knihovnu živých kytar, která čítá více než 100 zvuků kytar včetně folkových kytar, které se skvěle hodí na podkres unplugged písní. V nabídce však nechybí ani rockové kytary, nebo vzory gipsy a  jazzových kytar. V kombinaci s audio bicími a basou představují perfektní doprovod pro vaše písně.

LAUNCHPAD

Díky vysoce kvalitním profesionálním zvukům, komplexním Midi frázím, Live Audio bicím a jiným souborům, zvládl KETRON sestavit živě znějící keyboard, omezený jen Vaší představivostí. Nový LaunchPad posunul laťku ještě výš a překonal lehká omezení v oblasti jádra stylu (harmonické neshody, strukturovaný způsob hry). Tento nový prvek Vám ve zkratce umožňuje hrát rafinované midi a audio sekvence a zároveň vše dotykově ovládat. Stručně, LaunchPad se skládá z audio/midi sekvencí a smyček, jejichž tonalitu můžete ovládat buď dohromady v reálném čase nebo je následovat a synchronizovat! SD9 dokáže spravovat až 12 podložek/prvků (pad) v jedné scéně zároveň a načíst najednou až 6 scén. Každý pad může znít jako Audio Drum, basa, kytara nebo perkusivní groove. Tím vzniká spousta hudebních dat, která můžete v daný čas vyvolat a použít. Tak můžete přednést píseň po svém a zároveň ji obohacovat speciálními efekty, organizovat její strukturu … a to vše za pochodu!

STYLES

Ketron SD-90 rovněž nabízí skvělý výběr hudebních stylů – doprovodů. Styly je možné obohatit o smyčky audio bicích a Latin groovů. Každý styl má několik variací a mnoho možností přechodů a automatických začátků a ukončení. Samostatnou možností jsou styly Unplugged, které sestávají z audio bicích, živých kytar a piána a basy. Oblíbené styly je možno ukládat do sestavy MY LIST, která umožní rychlý přístup k 64 nejoblíbenějším stylům.

USER MEMORY/SAMPLE EDITOR

Masivní kapacita (700Mbyte) přepisovatelné paměti umožňuje ukládání uživatelských zvuků a dat z ostatních knihoven Ketron. Díky Sampler Editor menu může uživatel také samplovat své vlastní zvuky, nebo sady bicích a ukládat je.

PLAYER

Ketron SD-90 je rovněž výkonným duálním profesionálním přehrávačem hudebních souborů. Nástroj přehrává všechny oblíbené formáty jako jsou:   Mp3, MIDI (různé formáty s texty), Wav, Flv, Cdg, Mp4, Avi, M4a, Jpg, a Txt. Funkce Playeru rovněž nabízí pokročilé funkce automatického přechodu z jedné skladby do druhé, Lead Mute, která vypne sólový hlas a ponechá pouze doprovod a vyhledávání skladeb podle písmen nebo čísel. Text skladby je zobrazován na displeji, nebo na připojeném monitoru. Pro rychlý přístup ke skladbám slouží funkce Juke box a obohacení o speciální DJ efekty zajišťuje funkce DJ menu. Funkce Restyle umožňuje ve stávajících MIDI souborech výměnu často monotónní linky bicích za atraktivní Audio bicí z knihovny SD-90. Integrovaný výstup DVI umožňuje připojení monitoru a současné přehrávání videa na externím monitoru a hudebních souborů.  

MODELING

Funkce Modeling je výkonná aplikace, která vám umožní modifikovat libovolný styl pomocí stovek uložených šablon bicích, bas, piána, kytar a dalších složek automatického doprovodu. Jednotlivé části doprovodu můžete libovolně zapínat či vypínat a měnit jejich obsah.

AUDIO MULTITRACK

Funkce Audio Multitrack umožňuje přehrání vícevrstvých souborů wave. Multitrack audio představuje excelentní alternativu k tradičním souborům MP3 a Way. Navíc je možné kontrolovat hlasitost všech šesti složek doprovodu slidery na předním panelu nástroje. Do hudební stopy lze navíc vložit klik metronomu a odeslat ho na sluchátkový výstup jako pomůcku pro další hudebníky.

DSP

Ketron SD-90 je vybaven výkonnou DSP jednotkou s efekty Chorus, Reverb, Phaser, Tremolo, Flanger, Echo Delay, Overdrive, 4 pásmovým parametrickým EQ a nezávislou jednotkou Efx s dvojitým Insert vstupem a efekty Distortion, Rotary a Autopanning efekty.

REGISTRATION

K rychlému uložení všech hlavních nastavení na hlavním panelu slouží funkce Registration. Pro tento účel nabídzí SD-90 čtveřici bank, kdy každá banka pojme 1024 registrací.

AUDIO & MIDI RECORDING

Ketron SD-90 je také vybaven novou funkcí Audio & MIDI recording, která umí zaznamenat soubory audio i MIDI. Je možné nahrát krátké patterny v režimu Phrase a poté z nich vytvořit hudební smyčky, nebo nahrát kompletní party v režimu Song. Audio stopu je možné zaznamenat jako soubor WAV, který může být dodatečně měněn včleněním startů a ukončení.

USER INTERFACE/USB

Nový kapacitní 7“ dotykový displej poskytuje dokonalý přehled a kontrolu nad všemi funkcemi Ketron SD-90. Některé z funkcionalit SD-90 umožňují připojení externího USB flash disku. Nástroj je vybaven trojicí USB Host konektorů. Lze tak snadno připojit USB disky, extrení HD, mechaniky CD Rom a další digitální zařízení včetně tabletu a chytrého telefonu. Nástroj lze také velmi pohodlně propojit s počítačem pomocí konektoru na zadním panelu.

PLAY MODES

Nástroj Ketron SD-90 nabízí několik různých herních režimů, které pokrývají širokou škálu herních situací. V režimu PIANIST se Ketron SD-90 změní v klasické piáno. Pokud chcete přidat manuálně ovládanou basu, přejdete do režimu BASSIST. Pokud přidáte funkci aranžéru, řídí se harmonie doprovodu hrou obou rukou. Nástroj nabízí i special režim pro akordeon s názvem Accordion. Pro klasickou hru s doprovodem využijete režim Style, kdy levá ruka ovládá harmonii doprovodu. V režimu Organ lze k nástroji připojit nožní manuál a poskytnout tak autentický zážitek hry na chrámové varhany.

MICRO/VOCALIZER

Pokud současně při hře na klávesy zpíváte, jistě oceníte perfektní zázemí, které nabízí Ketron SD-90 pro váš mikrofon – symetrický mikrofonní vstup s plynule nastavitelnou citlivostí, oddělený audio výstup a efektovou jednotku s efekty Reverb, Echo, Equalizer, Noise Gate, Compressor, Pitch Shifter s 10 presety a 10 uživatelskými programovatelnými možnostmi. Představu, že zpívá celý sbor je možno navodit díky integrovanému Vokalizéru, který nabízí 4 harmonizované hlasy.

?

 

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ketron
Záruka: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.