Doprava a platby

Doprava

  • V případě, že je Váš nákup nad 1500,- Kč, je doprava ZDARMA.
  • Jestliže Váš nákup nepřesahuje částku 1500,- Kč, připočítáváme k ceně za dodávku v rámci ČR paušální poplatky del volby dopravy (Česká pošta, DPD) za každou objednávku. Cena dopravy se může změnit dle momentálních cen námi používaných dopravních společností.
  • Informace o přepravních nákladech naleznete také v nákupním košíku

Veškeré nabízené zboží (mimo vystavené kusy) je připraveno k okamžitému odeslání. Produkty, které mají jinou dodací lhůtu mají ve svém popisu informace o této skutečnosti. Objednávky zasíláme většinou maximálně do 2 pracovních dnů. 

V případě dodání zboží na adresu zákazníka doručujeme před první uzamykatelné dveře a negarantujeme jeho transport do bytu zákazníka. 

Platby

Bankovní převod

Po odeslání objednávky vám eshop poskytne všechny platební údaje. Zároveň obdržíte email se Zálohovou fakturou. Po přihlášení do internet bankingu částku převeďte na náš účet Po zaregistrování úhrady na našem účtu Vám zboží ihned odešleme. Nezapomeňte při platbě uvést Variabilní symbol.

Bankovní spojení:
Raiffeisen Bank: 5001403007/5500


Dobírka

Platba kartou nebo v hotovosti přímo konkrétnímu přepravci, který zásilku přiveze. 


Platba v případě osobního odběru

Když si v objednávce vyberete Osobní odběr, zaplatit za zboží můžete po dokončení objednávky (Platba převodem), nebo až při převzetí zboží. Platbu lze na odběrném místě provést pouze v hotovosti.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.