Ampero II Stage

Kód: MP-380
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Hotone
17 400 Kč 17 400 Kč / 1 ks
Vyprodáno
Můžeme doručit do:
24.6.2024

Multiefekt- modeler Ampero II Stage je nejnovější klenot řady Ampero. Tento multiefekt revolučním způsobem mění vaše živá vystoupení. Díky špičkové tříjádrové digitální platformě a prvotřídním nezávislým AD/DA převodníkům řady ESS® Sabre® přináší Ampero II Stage bezkonkurenční zvukovou dokonalost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Amp modeler / Effects processor

Ampero II Stage, nejnovější klenot řady Ampero, je tu, aby revolučním způsobem změnil vaše živá vystoupení. Díky špičkové tříjádrové digitální platformě a prvotřídním nezávislým AD/DA převodníkům řady ESS® Sabre® přináší Ampero II Stage bezkonkurenční zvukovou dokonalost. Ať už se chystáte rozjet obrovské pódium hudebního festivalu nebo útulný koncertní sál, Ampero II Stage je vaší vstupenkou na nezapomenutelnou zvukovou cestu. Je vytvořen speciálně pro pódiová vystoupení a umožňuje vám zazářit díky osmi nožním spínačům, intuitivní logice ovládání a svěžímu designu uživatelského rozhraní. S přidaným komfortem připojení Bluetooth a atmosférickými LED indikátory je Ampero II Stage vaším dokonalým společníkem na pódiu.

Váš výběr - Vaše kontrola

Ampero II Stage nabízí dva univerzální provozní režimy - PATCH a STOMP, každý s vlastním indikátorem režimu a jedním nožním spínačem pro přepínání režimů. V režimu STOMP si můžete přizpůsobit zbývajících sedm nožních spínačů pro ovládání jednotlivých nebo více modulů, což vám dává naprostou tvůrčí svobodu. Oba režimy nabízejí různé možnosti zobrazení, které odpovídají vašim preferencím, takže se stanou bezproblémovou součástí vašeho pracovního postupu.

image9.1696856334787

Funkce Scéna

Zavedli jsme zcela novou funkci „Scéna“, která zajišťuje plynulé přechody mezi zvuky. Každý patch Ampero II Stage může obsahovat až pět scén, což vám umožní snadno přepínat efekty a parametry během různých částí skladeb. Přecházejte z refrénu do sloky s jemností.

场景.1697083653760

Hrajte a zpívejte svobodně

Ampero II Stage nabízí stereofonní vstup, přičemž pravý kanál je vybaven kombinovaným vstupem, který podporuje linkové i mikrofonní vstupy. Poskytuje fantomové napájení 48 V a zesílení až 52 dB, což vyhovuje dynamickým i kondenzátorovým mikrofonům. Díky pěti různým vstupním režimům je vhodný pro kytary, baskytary, syntezátory a vokály. Ať už jste kytarista nebo zpěvák, Ampero II Stage je vaším dokonalým partnerem.

image12.1696857085775 (1)

 

 Dokonalá jevištní centrála - připojte se s důvěrou

Ampero II Stage nabízí několik rozhraní přizpůsobených pro jeviště. Vestavěné symetrické/nesymetrické stereo výstupy podporují nezávislé zpracování signálu a ovládání hlasitosti, takže můžete spustit dva samostatné efektové řetězce pro PA systémy a pódiové monitory. Díky dvěma rozšiřujícím konektorům TRS EXP/CTRL je připojení externích řídicích zařízení, jako je Ampero II Press, hračkou.

DSC08050AAAAAA.1696857157013

 

Inteligentní operační systém s dotykovou obrazovkou

Na základě zkušeností společnosti Hotone a zpětné vazby od uživatelů se Ampero II Stage může pochlubit moderním designem uživatelského rozhraní v kombinaci s prostorným 5palcovým dynamickým barevným dotykovým displejem. Nabízí vysoce intuitivní interakci podobnou chytrému telefonu a zajišťuje bezproblémové ovládání a konfiguraci.

image14.1696857237408

 Bluetooth - dokonalá bezdrátová kontrola

Ampero II Stage je vybaven vestavěným modulem Bluetooth, který je kompatibilní s mobilními aplikacemi pro iOS/Android a umožňuje snadné nastavení na pódiu. Rozlučte se s nutností ohýbat se a upravovat nastavení během vystoupení. Kromě toho podporuje Bluetooth MIDI, párování s kontroléry, jako je Ampero Control, čímž eliminuje nepořádek způsobený nadbytečnými kabely.

 image15.1696857279861

 Sdílení zvuku jedním klikem - připojte se ke cloudu

Ampero II Stage obsahuje specializovaný software pro Win/Mac/iOS/Android s přístupem do nové komunity Hotone. Sdílejte bez námahy své patche a stahujte patche ostatních jediným kliknutím, spojte se s ostatními uživateli a spolupracujícími umělci.

 22.1697010944207

 

Profesionální stolní zvukové rozhraní - snadné nahrávání a streamování

S funkcí 8x8 USB audio a proměnlivou vzorkovací frekvencí od 44,1 kHz do 192 kHz je Ampero II Stage všestranným řešením pro nahrávání a streamování. Kromě toho podporuje nahrávací audio vstupy Bluetooth, takže je ideální pro streamování. Připojte svůj telefon pomocí kabelu OTG a jste připraveni na online streamování spolu se svými doprovodnými skladbami.

 image18.1696857455427

 

Komplexní pracovní stanice

Výjimečné živé vystoupení vyžaduje neustálé a usilovné cvičení. Ampero II Stage je ideálním partnerem pro vaši domácí přípravu, protože nabízí nahrávání až 60s stereofonních smyček, 60sekundový stereofonní záznam, funkci undo/redo, přehrávání poloviční rychlostí a zpětné přehrávání. Nabízí 100 rytmických stylů bicích, které se hodí pro různé hudební žánry. 

image10-1英.1696857694604

Duální efektové řetězce

Ampero II Stage se může pochlubit vysoce flexibilní konstrukcí duálního efektového řetězce, která podporuje více forem řetězení efektů - sériové i paralelní. Vytvářejte svůj zvuk kombinováním modulů a efektů stejně volně jako jednotlivých stompboxů. Ampero II Stage dokáže pracovat až s 12 efektovými moduly současně, ať už jsou identické, nebo smíšené.

双链.1697084146459

 

Autentický zvuk podle vašich představ

Ampero II Stage podporuje až 2048 vzorkovacích bodů, což je dvakrát více než u jeho předchůdce, pro přesnou reprodukci zvuku zachycených IR zdrojů a akustického prostředí. S 20 autorizovanými IR klasických reproboxů Celestion® a 50 uživatelskými IR sloty se váš tón vznese do nových výšin.

11111111111.1697011622980

Tříjádrová digitální platforma

Ampero II Stage využívá nejnovější tříjádrovou digitální platformu a vysoce kvalitní nezávislé převodníky AD/DA řady ESS® Sabre®. V kombinaci s vyvíjející se technologií modelování CDCM HD a F.I.R.E. přináší dynamické, expresivní, muzikální a autentické tóny jako nikdy předtím.

组 4.1697083819186

Knihovna více než 460 efektů

● 87 modelů zesilovačů

● 68 modelů reproboxů

● Přesnější algoritmus kabinetů a mikrofonů založený na realistických studiových nahrávacích datech

● Nezávislé modely předzesilovačů

● Nezávislá simulace výkonových zesilovačů

● Více než 100 legendárních modelů pedálů

● 60+ nejlepších originálních efektů Hotone zahrnujících vysoce kvalitní zkreslení, dynamiku, filtr, modulaci, delay a reverb atd.

image29.1696858202866

 

Parametry:

Ikonická tříjádrová platforma DSP Ampero II a AD/DA ESS® Sabre® zajišťující muzikální, živý zvuk Ampero ● Vyvinutý modelovací systém CDCM HD & F.I.R.E. zajišťuje špičkovou tonální expresivitu a realistický zážitek z hraní ● 24bitové zpracování signálu, dynamický rozsah až 127 dB* ●  Větší, ostřejší 5palcový dynamický dotykový displej a nově navržené uživatelské rozhraní systému pro plynulejší, intuitivnější a pohodlnější interakci ● Vysoce přizpůsobitelný DUAL efektový řetězec s podporou vícenásobného sériového/paralelního směrování signálu ● Přidejte do efektového řetězce JAKÝKOLI efektový modul, který se vám líbí ● Stereo vstupní/výstupní konektory a stereo FX Loop konektory pro další možnosti směrování/tónování ● Vstup R s vestavěným mikrofonním předzesilovačem a fantomovým napájením pro přizpůsobení dynamických/kondenzátorových mikrofonů ● Až 12 efektových modulů současně ● Vylepšená knihovna efektů přináší více než 460 efektů, včetně nové generace kvalitnějších algoritmů Hotone CDCM HD & F.I.R.E. modelingové efekty včetně:  90+ modelů zesilovačů,  68 modelů kabinetů ● Přesnější kabinetně-mikrofonní algoritmus založený na realistických studiových nahrávacích datech ● Nezávislé modely předzesilovačů ● Nezávislá simulace výkonových zesilovačů ● Více než 100 legendárních modelů pedálů ● 60+ originálních efektů Hotone (včetně vysoce kvalitních modelů drive/dynamic/filter/mod/delay/reverb a dalších) ● Vyhrazený IR loader modul s podporou IR třetích stran, až 50 vlastních IR slotů ● Včetně 20 klasických IR reproduktorů Celestion® - Powered by Celestion® Digital

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Multi-efekty
Záruka: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.