HOTONE Jogg

Kód: UA-10
Novinka Doporučujeme
Neohodnoceno
Značka: Hotone
2 580 Kč
Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
13.10.2021

Přenosné rozhraní pro stompboxy určené pro hudebníky

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přenosné rozhraní pro stompboxy určené pro hudebníky

Nominované při přiležitosti 36. ročníku TEC Awards kategorie Technology.

图片1.1601376769793

 

Jogg je profesionální USB audio rozhraní, které nezávisle na sobě navrhla a vyrábí společnost Hotone. Nedávno bylo nominováno na 36. ročník TEC Awards (Technical Excellence & Creativity Awards) v kategorii počítačový audio hardware. Je to poprvé, co byl čínský výrobce hardwaru zařazen na seznam ocenění TEC Award.

 

Co je cena TEC?

 Picture For Page 4_New Product Introduction_Jogg_V01_200928.1601263701791 

Cena TEC byla založena v roce 1985 a NAMM Foundation ji každoročně vyhlašuje na veletrhu NAMM. Porota, která cenu uděluje, je složena z nejpovolanějších světových odborníků v oblasti audiotechniky a jejím cílem je ocenit významné technologické a tvůrčí úspěchy v oboru. Cena TEC je považována za "Oskara" ve světě audia - je to nejvyšší ocenění, o které usilují profesionálové v oboru. Soutěže se každoročně účastní nespočet předních i nově vznikajících značek v oboru. Počítačový audio hardware je jednou z nejsoutěžnějších kategorií v rámci TEC. Jako jediný výrobek s cenou nižší než 100 USD byl Jogg zařazen na seznam díky svým jedinečným vlastnostem a vynikající kvalitě, která je charakteristickým znakem moderního vývoje a výroby v Číně. Příznivá cena již není v rozporu s kvalitou. Koncepce, kvalita a design výrobků Jogg stojí samy o sobě a postupně se staly uznávanými mezinárodními odborníky.

 Čím konkrétně si však Jogg získal pozornost poroty TEC?

Vypadá jako stompbox!

 

Ano, Jogg vypadá jako stompbox, ale ve skutečnosti je to skutečné špičkové USB audio rozhraní.

Představte si tyto scénáře:

 Ve studiu se spoléhám na zvukové pluginy v počítači. Ale jak mohu tento zvuk získat pro živé použití? Studiové rozhraní je rozhodně nepohodlné pro provoz na místě a podléhá poškození. Navíc je otravné ho znovu a znovu rozebírat a zapojovat. Ještě těžší by bylo snažit se použít desku s efektovými pedály, abych dosáhl svého tónu.

Je to snadné. Dejte si na pedalboard Jogg, abyste si svůj epický tón mohli vzít kamkoli.

 

 6.1601186697473

Jsem kytarista/baskytarista, který toho o nahrávání a mixování moc neví. Více se vyznám v používání efektů než zvukového rozhraní.

Nebojte se. Použití Jogg je stejně jednoduché jako použití běžného efektového pedálu: připojte vstup na pravé straně a výstup na levé straně, otáčením knoflíků na desce nastavte zisk a výstupní hlasitost a kopnutím nožního spínače obejděte/zapojte signál z rozhraní USB. Nyní tedy můžete na pódiu používat zásuvné efekty jako při použití stompboxu.

 

 7.1601186501900

Jako kytarista a baskytarista rád používám softwarovou aplikaci s efekty v mobilním telefonu, abych mohl cvičit kdykoli a kdekoli. Hledám ale také zvukové rozhraní, které mi umožní svobodně hrát, aniž bych musel trávit čas úpravou nastavení.

Žádný problém. Připojte svůj Jogg k mobilnímu telefonu/tabletu a hrajte s přiloženou bezplatnou kopií našeho softwaru pro virtuální zesilovače VStomp Amp, který Vám rozbuší srdce.

8.1601186530398

 

Jak funguje Jogg jako zvukové rozhraní?

Konstrukce systému Jogg je založena na koncepci "jednoduchý, kompaktní a vysoce výkonný". Jogg je rozhraní USB s konstrukcí 1 IN 2 OUT. Může se pochlubit vzorkovacími frekvencemi 44,1 kHz a 48 kHz. Inženýři společnosti Hotone navrhli pro Jogg digitální platformu s nízkou spotřebou energie a vysokým výkonem. Díky tomu má nekompromisní kvalitu zvuku a nízký odstup signálu od šumu a využívá 24bitovou analogově-digitální/digitálně-analogovou konverzi (AD/DA převod) pro dosažení maximální optimální kvality zvuku. Jogg funguje skvěle v nahrávacích studiích a také s mobilními telefony nebo tablety pro mobilní použití.

 

Picture For Page 9_New Product Introduction_Jogg_V01_200927.1601186561931

Kontrolky a rozhraní

Picture For Page 10_New Product Introduction_Jogg_V02_200927.1601186646319

Proč je zde footswitch?

Většina efektových pedálů má nožní spínače, které lze zapnout/vypnout sešlápnutím spínače. Pro Jogg jsme navrhli přepínač, který obchází signál z rozhraní USB. To znamená, že můžete na pódiu používat své pluginové efekty stejně jako při používání stompboxu: jedním kopnutím je vypnete a druhým zapnete. Světelný LED kroužek kolem nožního spínače indikuje stav efektů (signál z USB rozhraní). Jogg používá čistě analogovou konstrukci obvodu v režimu bypass. Vysoce kvalitní vstupní/výstupní vyrovnávací obvod zajišťuje, že se váš zvukový signál přenese do dalšího článku signálového řetězce beze ztrát. Zkušení zvukaři/producenti si mohou vychutnat skutečně nulové zpoždění při nahrávání díky funkci Direct Monitor, kterou Jogg nabízí, a to pouhým přepnutím Joggu do režimu bypass.

3.1601186688633

Jak je Jogg napájen?

Existuje několik možností.

Picture For Page 12_New Product Introduction_Jogg_V01_200927.1601186731362

Jogg lze napájet jednoduchým připojením podpůrného kabelu USB k portu USB počítače.

 

Picture For Page 12_New Product Introduction_Jogg_V02_200927.1601186752645

 

K napájení zařízení Jogg můžete použít také běžný napájecí zdroj (9 V DC, středový záporný a vnější kladný). To umožňuje snadnou integraci Joggu do řetězce vašich stompboxů.

Jak Jogg funguje?

4.1601186795606

Mono audio možnost 1

5.1601186815926

Mono audio možnost 2

9.1601186855693

Stereo audio

10.1601186887300

Pro každodenní používání

 

11.1601186914899

Stereo/live verze

Jak použít Jogg s mobilem nebo tabletem?

Stačí k Vašemu zařízení připojit USB OTG kabel.

 

aaaa

Upozorňujeme, že při připojení zařízení Jogg k mobilnímu telefonu nebo tabletu je třeba zajistit externí napájení zařízení Jogg, aby byl zajištěn vysoký zvukový výkon.

Používejte Jogg s VStomp a vyzkoušejte si kompletní hardwarový/softwarový ekosystém Hotone

Jogg se dodává s unikátním aktivačním kódem softwaru VStomp AMP (pro Windows/Mac/iPhone/iPad) a představuje dokonalé řešení přenosných kytarových efektů.

 

 bfb

Pro více informací a stažení prosím navštivte http://vstomp.hotoneaudio.com/.

 

VStomp Amp

Společnost Hotone Audio, známá jako rostoucí značka profesionálních kytarových efektů, zesilovačů a audio hardwaru, představila svůj první zesilovací software s názvem VStomp Amp.

VStomp Amp, který je poháněn základní technologií Bluetooth modelovacích pedálů XTOMP a XTOMP mini od Hotone, je řešením pro profesionální i domácí studiové inženýry, kteří vyžadují realistické modelování, špičkovou kvalitu zvuku a bezproblémové uživatelské prostředí.

VStomp Amp je novým průlomem v oblasti softwaru pro virtuální zesilovače. V návaznosti na vývoj výkonného a všestranného pedálu XTOMP od společnosti Hotone a na základě našeho vlastního systému CDCM přináší VStomp Amp organickou, studiovou kvalitu zvuku a přesný charakter legendárních zesilovačů.

Software podporuje formáty VST, AU a AAX* a lze jej používat i jako samostatnou aplikaci. Funguje v operačních systémech Windows i Mac.

*Dostupné formáty: VST 2.x, VST 3, Audio Units (AU), AAX. K dispozici jsou 32bitové i 64bitové verze.Mac Minimální: Intel® Core™ 2 Duo, 4 GB RAM, Mac OS X 10.7 nebo novější Windows Minimální: Intel® Core™ 2 Duo nebo AMD Athlon™ 64 X2, 4 GB RAM, Windows 7, Windows 8 nebo Windows 10Pro instalaci a aktivaci softwaru je nutné připojení k internetu.

• Vyrostl z technologie nové generace XTOMP

• Jednoduchý, ale reálný simulátor kytarového/basového zesilovače se snadno použitelným uživatelským rozhraním

• Pokročilý systém modelování CDCM zajišťuje realistický zážitek z hraní

• Kvalita zvuku na studiové úrovni, skvělá dynamika a frekvenční odezva

• Rostoucí knihovna zesilovačů/kabel

• 23 modelů legendárních vintage a moderních zesilovačů poháněných technologií CDCM

• 20 modelů klasických kabinetů poháněných technologií CDCM

• Vestavěný IR loader pro použití vašich oblíbených kabinetů

• Vestavěná inteligentní šumová brána

• Lze použít jako samostatný software

Vlastnosti:

 

• Profesionální USB audio rozhraní v kompaktním pouzdře

• Pokročilá digitální platforma, která poskytuje skvělou kvalitu zvuku a dynamickou odezvu

• 24bitová A/D/A konverze, vzorkovací frekvence 44,1 kHz/48 kHz

• Nízká latence zvuku

• Univerzální zvukové rozhraní kompatibilní s počítači PC, Mac, iOS a Android¹′²′³

• Knoflík GAIN umožňuje zesílení až o +12 dB

• Nástrojový vstup 1/4" Hi-Z

• 1/4" nesymetrické stereofonní výstupy

• Vstup Aux a sluchátkový výstup pro rozšířenou výkonnost a monitoring

• XLR výstup přenáší čistý signál přímo do mixážního pultu

• Napájení 9V DC nebo přes USB

• Dodává se s aktivačním kódem softwaru VStomp Amp

¹Zmínění výrobci a názvy produktů jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky příslušných vlastníků, kteří nejsou nijak spojeni nebo přidruženi ke společnosti Hotone Audio.

²Kompatibilní s některými zařízeními se systémem Android. Pro lepší uživatelský zážitek doporučujeme používat se zařízeními se systémem iOS vzhledem k různorodosti a zvukovému výkonu zařízení se systémem Android.

³Při připojení k zařízením s podporou USB Audio 2.0 není potřeba žádný ovladač. Pro operační systém Windows doporučujeme pro nejlepší kompatibilitu použít ovladač Hotone USB ASIO.

Specifikace:

• Vstupní impedance: 1MΩ

• Výstupní impedance: Nesymetrický výstup - 1K Ohm (výstup L/R), Výstup XLR - 100 Ohmů, Sluchátka - 10 Ohmů

• Požadavek na napájení: 9V DC center negative/napájení přes USB sběrnici

• Spotřeba proudu: 200 mA

• Rozměry: 58 mm (š) x 101 mm (h) x 47 mm (v)

• Hmotnost: 220g

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zvuková rozhraní
Záruka: 24 měsíců
Váha: 220 g
Rozměry (výška, šířka, hloubka): 47 x 58 x 101 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.