HOTONE Ampero One

Kód: MP-80
Novinka Doporučujeme
Neohodnoceno
Značka: Hotone
7 450 Kč
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
3.8.2021

Hotone Ampero otevírá novou éru kytarových multiefektů. Ampero nabízí jak modeling kytarových aparátů, tak i profesionální efektový procesor. Ampero One je dokonalým následníkem Ampero Tone.

Detailní informace

Detailní popis produktu

未标题-2.1584331783536

 

2.1584323495440

 

Kolik zesilovačů a pedálů potřebujete pro dokonalý výkon?

Možná vám stačí Ampero One.

Co je to, digitální?


Naše dynamické modelování s názvem "CDCM HD" dostatečně reaguje na dynamiku vašeho stylu hry. Nezní ploše jako jiné modelování. Také IR systémy. Jednoduchý popis zní, že "emuluje podle přednastaveného zvukového vzorku". Tím dostanete dokonalé zvuky, jako akustickou kytaru.

Zní lépe než jiné modelovací systémy?


Aby vám Ampero One zněl úžasně, potřebuje obrovský výpočetní výkon, musí být SVĚTELNĚ RYCHLÝ. Aby vám zněl tak, jak si přejete pro "vaši sestavu", musí používat čip SHARC® DSP*.

POZNÁMKA : Ampero One je vybaven výkonným DSP čipem Analog Devices® řady SHARC®*. Oproti HOTONE XTOMP se tento procesor vyznačuje zvýšeným výkonem a hardwarovými moduly akcelerátoru zpracování zvuku, díky čemuž snadno zvládá více vysoce kvalitních efektových algoritmů na úrovni XTOMP.

*Zmíněné názvy výrobců a produktů jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky příslušných vlastníků.

Ochranné známky byly použity pouze k identifikaci zvukového charakteru/vlastností produktů.

 

Nechci stále skákat nahoru a dolů po vypínačích.


Pokud stále hrajete se staromódním zesilovačem a pedálovým boardem, musíte stále šlapat na přepínače na pedálech. Ampero One je jednoduché, jedním přepínačem změníte všechny presety. A tyto přepínače lze přizpůsobit vašim potřebám.

Picture-For-Page-8_New_Product_Introduction_Ampero-One_CN_V05_200310.1584424896656

Kdykoli mohu upravit řetězec efektů na své soupravě!


Řada multiefektů má pevně daný signálový řetězec (některé z nich mohou mít několik flexibilních efektových modulů), ale Ampero One je jiný. Efektový řetězec můžete snadno upravit několika jednoduchými dotyky a posunutími na obrazovce - To je mnohem pohodlnější než používat "fixní řetězec" multiefektů nebo měnit pořadí pedálů na obrovském pedalboardu!

aa

 

Někdy je obtížné nosit na koncerty zesilovač a velký pedálový board.


Na koncert už nemusíte nosit zesilovač. Možná stačí jeden nebo dva vaše oblíbené pedály spolu s Ampero One. To bude vaše kompletní živá sestava. A Ampero One funguje na 9V DC jako ostatní digitální pedály na vašem pedalboardu.

9V adaptér?


Ano, namísto 18V napájení Ampero je Ampero ONE napájen 9V, což zajišťuje větší pohodlí, ale interně je Ampero ONE poháněn 18V DC v analogové sekci pro co nejtěsnější zážitek z hraní v porovnání s ohromující dynamickou odezvou Ampero. Díky této konstrukci je dynamika dramaticky vyšší než u jiných pedálů. Elektrické a akustické kytary mohou dýchat hlouběji.

aaa

 

*Není k dispozici volič vstupního režimu?


Ano, Ampero One nemá oproti Ampero žádný volič vstupních režimů*, ale navrhli jsme speciální vstupní konektor s vysokou vstupní impedancí (až 4,7 M ohmů) pro co nejlepší kompatibilitu s nástroji. Díky tomu je Ampero One připraven pro elektrické kytary/baskytary a akustické nástroje bez voliče vstupního režimu.

 

6.1584325863544   8.1584336773862

 

Ano, chci hrát na svém koncertě stejně jako na nahrávce.


Jakmile si v Ampero One naprogramujete své oblíbené zvuky jako "patch", můžete přímo nahrávat z USB nebo se připojit k audio rozhraní z analogových výstupů. Na živých koncertech tak můžete vyvolat stejný "patch" a hrát stejně "naživo".

ab

 

Mohu s produktem Ampero One růst?


Ano, můžete si vybrat živé zvuky z naší obrovské zvukové knihovny.

● 242 efektů

● 64 modelů zesilovačů a 60 modelů kabin

● Podpora uživatelských vlastních nahrávek a nahrávek třetích stran IR

 

 

⊕ Jak zapojit Ampero One

Použití nástroje a zesilovače

1

 

Připojení k RETURN na zesilovači

2

 

Připojení k INPUT na Power Amp (Loudster)

 

3

 

Připojení sluchátek, mixážního pultu a dalšího vybavení

4

 

Připojení k počítači

 

5

 

Připojení AUX IN

6

 

Myslíte si, že už znáte Ampero One? Ne. Pokud chcete vědět víc, pokračujte dále.
Ampero One představuje nekompromisní, široce vychvalovaný zvuk Ampero v menším pouzdře. Díky nové generaci systému CDCM HD (Comprehensive Dynamic Circuit Modeling High Definition) a F.I.R.E. (Field Impulse Response Enhancement) vám Ampero One nabízí všechny skutečné zvuky rockové minulosti i současnosti. Čtyřpalcový barevný dotykový displej s vysokým rozlišením a optimalizované uživatelské rozhraní vám poskytnou plynulejší a inteligentnější zážitek.

 ⊕ Pokročilé CDCM HD a F.I.R.E. systémy

 

Hnacím motorem modelu Ampero je inovativní systém CDCM HD (Comprehensive Dynamic Circuit Modeling High Definition) a F.I.R.E. (Field Impulse Response Enhancement) společnosti Hotone. Systém CDCM HD & F.I.R.E. nové generace, postavený na výkonné platformě Hotone XTOMP, uznávané řadě Binary a průlomovém virtuálním pluginu VStomp Amp, představuje nové metody modelování obvodů Hotone na vysoké úrovni.

Mainstreamové metody modelování jsou obecně založeny na modelování statických stavů obvodů nebo na teorii "černých skříněk", které se modelovanému zvuku pouze "přibližují". CDCM HD & F.I.R.E. využívá komplexní systém založený na modelování dynamických funkcí. V této matici technologie "přestaví" celý obvod pomocí modelovaných elektronických součástek, což vede k živému, přesnému a expresivnímu tónu. A co víc, nový systém zlepšuje vztah mezi zesilovači a PA systémy a přináší realistický pocit a odezvu, jakou jste u digitálních zařízení ještě nezažili.

 

⊕ Platforma Core*-Dual-DSP

Ampero One je poháněn stejnou platformou dual-DSP s nekompromisně vysokým výkonem, na které běží vlastní modelovací systém Hotone CDCM HD & F.I.R.E..

● Hlavní procesor - Analog Devices® SHARC®* series

Výkonný procesor Analog Devices® řady SHARC®* 4. generace je určen pro zvukový engine. Ve srovnání s procesorem XTOMP se tento procesor vyznačuje zvýšeným výkonem a hardwarovými moduly akcelerátoru zpracování zvuku, což usnadňuje práci s více vysoce kvalitními efektovými algoritmy na úrovni XTOMP.

● Koprocesor - řada NXP® RT

Křížový koprocesor řady NXP® RT pracuje na jádře ARM® Cortex®-M7. Koprocesor pomáhá nejen zpracovávat zvukové toky, ale také napájí dotykový displej, vstupy/výstupy USB a další funkce.

*Jména výrobců a produktů uvedená v tomto katalogu jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky příslušných vlastníků.

Ochranné známky byly použity pouze k identifikaci zvukového charakteru/funkcí produktů.

⊕ Výbava

 

Ampero One dokáže pracovat až s 9 efektovými moduly současně díky flexibilním efektovým modulům FX1, FX2, FX3 a upravitelnému efektovému řetězci pro nejlepší možnosti kombinování efektů. Ampero One sdílí stejnou knihovnu efektů s autentickým zpracováním stereofonního signálu:

● 242 efektů

● CDCM HD & F.I.R.E. modelingové efekty včetně:64 modelů zesilovačů/60 modelů kabinetů/100+ legendárních modelů pedálů/Nejnovější generace simulací polohy a typu mikrofonu

● Uživatelský vlastní IR loader s podporou IR třetích stran

● 50+ originálních efektů Hotone (včetně vysoce kvalitních modelů drive/dynamic/filter/mod/delay/reverb a dalších)

⊕ Autentický akustický zvuk

Už nemusíte nosit další akustiku! Ampero One přichází s pokročilými algoritmy akustické simulace. Při použití spolu s vestavěnými akustickými IR a presety akustických simulací můžete snadno přeměnit své elektrické nástroje na ozvučená akustická mistrovská díla: ocelové struny, nylonové struny, dokonce i kontrabasy!

⊕ Dotyková obrazovka

Ampero One využívá stejně přímočaré uživatelské rozhraní, které je navíc o krok vpřed. Díky 4palcovému dotykovému displeji s rozlišením 800 x 480 s dynamickým barevným zobrazením a optimalizovanou činností uživatelského rozhraní lze Ampero One neuvěřitelně snadno nastavit a naprogramovat během několika klepnutí a posunutí.

 

Volba jazyka

11

Posunutím upravte parametry

22

 

QUERTY klávesnice

33

 

Volitelná barva motivu

44

 

⊕ Vstupy/Výstupy

图片1.1584337424474.1584426748695

 

⊕ Software

16.1584330929975

 

 Picture For Page 26_New_Product_Introduction_Ampero One_EN_V01_200310.1584331317738.1584426887213

 

⊕ Vlastnosti

 

✪ Oblíbený amp modeler a efektový procesor v menším provedení

✪ Modelovací systém CDCM & F.I.R.E. nové generace zajišťuje špičkovou tonální expresivitu a realistický zážitek z hraní

✪ Výkonná platforma s duálním DSP zajišťuje vynikající kvalitu zvuku

✪ 24bitové zpracování signálu, odstup signál/šum až 120 dB

✪ 4palcový ostrý barevný dotykový displej s rozlišením 800 x 480 bodů a okamžitým ovládáním

✪ Interní obvody pro zvýšení napětí pro velký dynamický rozsah

✪ USB port pro aktualizaci firmwaru, nahrávání/editaci/správu efektů/IR prostřednictvím bezplatného softwaru pro Mac/PC nebo pro použití jako USB audio rozhraní

✪ Pokročilé efekty akustické simulace

✪ Speciální akustické efekty a presety - komplexní řešení pro akustické hráče

✪ 242 efektů založených na ohromující knihovně efektů XTOMP

✪ Modelovací efekty CDCM HD & F.I.R.E. včetně:

- 64 modelů zesilovačů

- 60 modelů kabinetů

- Více než 100 legendárních modelů pedálů

- Simulace polohy a typu mikrofonu nové generace

✪ 50+ originálních efektů Hotone (včetně vysoce kvalitních modelů drive/dynamic/filter/mod/delay/reverb a dalších)

✪ Uživatelský vlastní IR loader s podporou IR třetích stran

✪ 198 předvoleb

✪ Vestavěný bicí automat se 100 patterny

✪ Vestavěný looper s max. 100 sekundami nahrávání

✪ 3 přiřaditelné nožní spínače se světelnými diodami halo LED

✪ Vestavěný expression pedál

✪ Autentické zpracování stereofonního výstupu

✪ Základní vstupy/výstupy pro většinu potřeb připojení

✪ Konektor externího kontroléru pro připojení externích nožních spínačů/pedálů

✪ Přizpůsobitelné režimy hlavního displeje, barvy motivu a jazyk uživatelského rozhraní (angličtina/zjednodušená čínština)

✪ Lehké hliníkové pouzdro připravené na cesty

✪ Napájení 9V DC

 

⊕ Specifikace

 

• Digital Signal Audio Processing: 24bitová hloubka, vzorkovací frekvence 44,1 kHz

• SNR: 120 dB

• Efekty: 242

• Efektové moduly: Celkem 9 souběžných

• Patches: 198 (99 uživatelských patchů, 99 továrních patchů)

• Čas looperu: Mono 100 sekund, Stereo 50 sekund

• Interní bicí automat: 100 rytmických vzorů

• Vstupy: Jeden nástrojový konektor 1/4" Tip Sleeve (TS)

              Jeden 1/8" stereofonní pomocný vstup (Aux In) jack

              Jeden 1/4" vstupní konektor Tip Ring Sleeve (TRS) Expression Pedal

• Výstupy: Dva 1/4" Tip Sleeve (TS) nesymetrické stereofonní výstupní konektory

                Jeden 1/8" stereofonní výstupní konektor pro sluchátka

• Vstupní impedance: Vstupní impedance 4,7 MΩ

                               Vstup Aux In: 10kΩ

• Výstupní impedance: Výstupní impedance: 3,2kΩ

                                 Sluchátka: 66Ω

• Obrazovka: 4"800 x 480 barevný dynamický dotykový displej

• Port USB: Port USB typu B s podporou USB Audio

• Zpracování impulzní odezvy/IR: Podpora 24bitových/44,1kHz monofonních souborů WAV, 1024 bodů

• Požadavky na napájení: 9V DC Center Negative

• Spotřeba proudu: Max. 500 mA

• Rozměry: 273 mm (š) x 143 mm (h) x 51 mm (v)

• Hmotnost: 1202g

 

 

Audio ukázky

Hello Ampero One 

Djentle & Bouncy  

Comp'd Clean       

Crunchy Rhythm   

Beefy Dirt            

Archtop Clean      

Narrowed Vision   

Frozen Clean        

Gypsy Drive         

Kaleidoscope        

ZZ's Garage         

Lush Acoustic       

Overdriven Bass   

Smooth FlipTop    

Rich Bass            

Doplňkové parametry

Kategorie: Multi-efekty
Záruka: 24 měsíců
Efekty: 242
Vstupní Impedance: Vstup 4.7 MΩ, Aux In 10kΩ
Výstupní Impedance: Výstup 3.2 kΩ, Sluchátka 66Ω
USB: USB port typu B s podporou USB Audio
Napájení: 9V DC Center Negative
Spotřeba: 500 mA Max
Rozměry (výška, šířka, hloubka): 51mm x 273 mm x 143 mm
Váha: 1202 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.