EVENT 61

Kód: EVENT61
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Ketron
118 900 Kč 118 900 Kč / 1 ks
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
16.4.2024

Profesionální keyboard Ketron EVENT 61 představuje skutečný vrchol současných elektronických klávesových nástrojů pro živá vystoupení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

KETRON EVENT61

Nový moderní aranžér

Ve společnosti KETRON máme sen: vyrábět ty nejinovativnější, nejinspirativnější a nejoriginálnější hudební klávesy, jaké kdy mohly být vyrobeny v současnosti s technologií budoucnosti. Tentokrát jsme si dali výzvu, znásobili jsme čas studia, experimentování a výzkumu a zapojili jsme skvělé mezinárodní hudebníky do náročných studiových nahrávek s jediným cílem - nabídnout nejnáročnějším profesionálům a milovníkům hudby nástroj, který představuje nový state-of-the-art ve světě klávesových nástrojů Arranger. Nespokojili jsme se s ničím menším než s nejvyššími standardy, aby špičková technologie mohla zároveň generovat tu nejlepší hudební přirozenost. Plodem této tvrdé a usilovné práce je nástroj EVENT: vyzkoušejte si ho a zažijte, co to znamená hrát za doprovodu kapely skutečných hudebníků. Prožijete zážitek z improvizace s originálními zvuky skutečných elektromagnetických varhan a jazzovým triem za zády. Pokud máte rádi taneční žánr, můžete si EVENT vzít s sebou na pódium. Realističnost aranží upoutá pozornost všech a zajistí, že se taneční parket zaplní nadšením. Hraní s klávesy EVENT je výjimečný zážitek. Rádi se o něj s vámi podělíme.

Styl

Aranžér EVENT je uspořádán tak, aby byla snadno dostupná nejpropracovanější stylová architektura, jaká kdy byla na klávesách aranžérů vyvinuta. K dispozici je více než 400 stylů. Podle obsahu se dělí na Real Styles, Live Styles nebo MIDI Styles s možností uložení libovolné přizpůsobené konfigurace do uživatelské paměti. Real Styles se svým působivým realismem vyznačují tím, že některé doprovodné stopy jsou v plném zvukovém formátu. K dispozici je bohatá sekce Lower Manual se třemi nezávislými party a režimem Mono/Poly. K dispozici je také pokročilá oblast Style Edit pro programování nových stylů.

 Bicí

Rytmická sekce obsahuje více než 580 reálných bicích, kompletní bicí sekvence v různých hudebních žánrech s Intro, Ending, 4 variacemi, Fill a Break. Na rozdíl od jiných strojů v oboru, kde jsou rytmické sekvence většinou krátké MIDI řízené smyčky, EVENT obsahuje skutečné studiové nahrávky profesionálních bubeníků v osmi a více taktech, bez jakýchkoli laboratorních střihů nebo korekcí, což má za následek neuvěřitelně hladké a přirozené rytmy. K dispozici je možnost ekvalizace stopy Real Drum a také funkce Drum Lock pro uzamčení přehrávané rytmické sekvence. Ve výbavě nechybí ani 94 nových stereofonních bicích sad s funkcí Drum Mixer a Remap, tj. možností přeřazení jednotlivých bicích zvuků a jejich uložení do 32 dostupných míst User Drum. Funkce Groove je impozantní, obsahuje více než 700 bicích sekvencí, tři nezávislé části Groove, které ovládají smyčky v tóninách House, Hip Hop a Latin, a také úžasnou škálu afro-kubánských nebo brazilských latinskoamerických bicích s Conga, Shaker, Maracas, Cowbell, Cajon, Tambourine a mnoho dalších.

 Baskytara

Basová sekce EVENT využívá úžasnou knihovnu 256 Real Basses, basových linek skutečně hraných ve studiu basisty v různých tóninách a dokonale synchronizovaných s rytmickým stylem. Takové nabídce nelze odolat. Nechte se unést nábojem a feelingem těchto basových linek, od tradičních balad přes soulové rytmy až po disco funk. Barva zvuku, správná poloha na krku v různých tóninách a veškerá přirozená artikulace hráče dávají pocit, že vedle vás hraje skutečný baskytarista! Real Bass se přirozeně přizpůsobuje změnám akordů, jako by to byla běžná MIDI baskytara, a dokonce hraje v režimu To Lowest s basou otočenou vzhůru nohama na nejnižší notu! Můžete přepínat mezi MIDI basou a Audio basou v reálném čase (Twin Bass), stejně jako měnit barvu Real Bass pomocí parametrického ekvalizéru nebo uzamknout aktuální pattern pomocí funkce Lock Bass. Zvláště propracovaná je pak sada funkcí dostupných pro baskytaru, jako jsou Manual, To Lowest, To Root a Bassist, přičemž poslední jmenovaná slouží ke kombinovanému ovládání akordu získaného mezi manuální basou a notami hranými vpravo. A konečně Multibass upřednostňuje přizpůsobené otáčky basů pro různé akordy.

 Akordy

Sekce skutečných akordů je asi nejsložitější, ale zároveň nejvíce fascinující část nástroje. Skrze ovládání klávesnice dochází v reálném čase k ovlivňování velkého množství zvukových sekvencí kytary nebo jiných nástrojů hraných ve více tóninách a pro všechny akordy stupnice. Více než 300 reálných akordů s nahrávkami lidových, jazzových, nylonových a elektrických kytar a dalších nástrojů, jako je saxofon, harmonika, housle, trubka a podobně, je dokonale synchronizováno s MIDI a umístěno do kontextu aranže. Real Chord obsahuje speciální EFX Insert s efekty Chorus, Eq, Overdrive, Phaser, Wah a dalšími. Aktuální pattern Real Chord lze uzamknout pomocí funkce Lock Chord a dosáhnout tak "ostinátních" podmínek typických pro žánr Disco Funk. Stačí si poslechnout některý ze stylů EVENT Unplugged, abyste byli uchváceni hudebním kouzlem, které dokáže zprostředkovat i jediná lidová kytara. Ketron EVENT má také rozsáhlou knihovnu Live Guitars (kytarové smyčky spravované v plátcích a ovládané přes MIDI), Long Chords a pět MIDI akordů, které lze hrát současně a s odlišnou barvou a hlasitostí. Další pozoruhodnou funkcí je sekce Multichord s klavírními doprovody, smyčci a dalšími orchestrálními party naprogramovanými speciálně pro různé klávesy.

 Modelování

EVENT nabízí obrovskou škálu hudebních řešení spravovaných výkonným systémem Audio Style Modeling s možností výběru jak zvukových stop Real Drum, Real Bass, Real Chord, tak i orchestrálních MIDI stop, které budou součástí aranže. Díky velmi intuitivní navigaci lze během několika sekund vytvářet nové rytmické/harmonické kombinace. EVENT je však také otevřená klaviatura. Uživatel si ji může v průběhu času průběžně přizpůsobovat přidáváním zvuků a stylů i zvukových nahrávek rytmiky, basů a akordů.

Zvuky

EVENT disponuje vysoce kvalitním generováním zvuků s témbry, které jsou obvykle spojovány pouze s nejlepšími profesionálními keyboardy. 10 rodin zvuků s novým akustickým klavírem, řadou vícevrstvých elektrických klavírů, pozoruhodnou řadou smyčců a žesťů, novými akustickými a elektrickými kytarami a přepracovanou sadou hlasů padů, syntezátorů, basů a etnických zvuků. Nástroj má 2 hlasové sekce, z nichž každá dokáže zpracovat až 4 simultánní barvy se 2 samostatnými EFX vložkami. Dále jsou zde Real Solos, sólové nástroje jako Trumpet, Violin, Sax, Flute, Oboe atd. s velkou expresivitou, s originálními nádechy hudebníků, propracovaným ovládáním Aftertouch, Round Robin, Articulation a s přirozeným rozkladem samplů. Obzvláště dobře je ošetřena sekce Varhany s bohatým výběrem originálních elektromagnetických varhanních zvuků, které lze kombinovat s digitálními táhly a vytvářet tak velmi věrohodné a obklopující varhanní barvy (Twin Organ).Kromě přesné editace interních hlasů je EVENT vybaven také novou sekcí User Sampler s kapacitou 2,5 GB a možností nahrávání nových vlastních zvukových bank (SBK) do rezidentního Flash nebo vytváření vlastních zvuků ve 4 stereo vrstvách.K dispozici je sekce pro ovládání externího panelu EFX s možností měnit parametry Brilliance, Chorus, Delay, Tremolo, Overdrive a Wah za chodu.

 Micro / Voicetron

EVENT obsahuje nabídku mikrofonů se dvěma vstupy (Micro 1 a Micro 2) s ovládáním zisku a novými speciálními efekty, jakož i samostatný zvukový výstup pro Micro 1. Sekce Voicetron byla přepracována novými harmonizačními efekty a četnými parametrickými ovládacími prvky pro dobré přizpůsobení barvy zvuku.

 Player

Dva integrované přehrávače médií jsou schopny přehrávat širokou škálu formátů: MIDI, MP3, WAV, TXT, PDF, MP4 a mnoho dalších. Jsou vybaveny všemi klasickými funkcemi karaoke, jako je zobrazení textu na externím monitoru, Lead Mute, Crossfade, Search a Fade Out. Pomocí markerů lze okamžitě přejít na různé momenty ve skladbě, například na začátek nové sloky nebo refrénu. Nový JukeBox nabízí rychlý přístup k různým výběrům skladeb a umožňuje hráči jednoduše a intuitivně organizovat své večery. Stem přehrává až pět zvukových skladeb současně v dokonalé synchronizaci. Každá zvuková stopa má individuální ovládání ztlumení a hlasitosti a je možné měnit výšku tónu a tempo, aniž by se změnila výška rytmu. Z přehrávání je také možné vyloučit jednu nebo více stop, např. stopu Piano nebo Bass, pokud je chcete hrát živě. Typickým využitím Stemu je přehrávání doprovodných stop se zpěvem nebo bez něj (Minus One), což je aplikace užitečná zejména pro zpěváky, kytaristy při živém vystoupení, ale také pro sólisty dechových nástrojů, jako je saxofon nebo trubka.

Připojení

EVENT má vyhrazená připojení pro audio, video a správu souborů. Dva samostatné páry výstupů, kromě hlavních výstupů, umožňují nekompromisní flexibilitu směrování pro nezávislou správu různých zdrojů zvuku v rámci systému Event. Vysoko impedanční mikrofonní a linkové vstupy umožňují připojit ke klaviatuře jakýkoli zdroj zvuku, ať už jde o mikrofon, kytaru, chytrý telefon nebo tablet. Zásuvka HDMI umožňuje nejen zobrazovat texty na externí obrazovce, ale také ovládat EVENT zrcadlově, pokud je připojená obrazovka dotyková, což výrazně rozšiřuje velikost ovládací plochy a usnadňuje použití klaviatury při živých vystoupeních i ve studiu. Kromě fyzického připojení umožňují bezdrátová připojení (Wi-Fi a Bluetooth) vzdálené ovládání nástroje prostřednictvím vlastní aplikace KETRON a streamování zvuku z externích zařízení, jako jsou chytré telefony a tablety.

Doplňkové parametry

Kategorie: Keyboardy
Záruka: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.