L20H - kytarový zesilovač Lionheart

Kód: L20H
Neohodnoceno
Značka: Laney
18 730 Kč 18 730 Kč / 1 ks
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
23.2.2024
celolampový zesilovač * 20W RMS * čistý a zkreslený kanál se společným EQ * osazení : předzesilovač 3x12AX7, koncový stupeň 4x EL84 * equalizer : basy, středy, výšky * tlačítko Bright * koncový stupeň

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lampový zesilovač Laney Lionheart L20H je 20wattový paralelní, single-ended, celolampový zesilovač třídy 'A', který je navržen, zkonstruován a vyroben s hrdostí ve Velké Británii a nabízí skvělou škálu čistých, jasných, dynamických a otevřených kytarových tónů. Díky menšímu důrazu na zkreslení u předzesilovače je u L20H slyšet a cítit clipping výkonových lamp až breakup, což poskytuje mnohem bohatší harmonický obsah a větší dynamický rozsah. Zahrajte si přes Lionheart a budete překvapeni, jak reaguje na vaše doteky.

Z pohledu kytaristy pracuje v zesilovači třídy A každá z výkonových elektronek po celou dobu na maximální výkon. Díky tomu pracují po celou dobu v režimu "HOT" a vytvářejí velmi přirozenou úroveň plynulé lampové komprese.

Vyššího výkonu lze dosáhnout paralelním použitím více elektronek - v tomto případě jsou 4 x EL84 provozovány v režimu Single ended a následně paralelně propojeny, čímž vznikne 20 W RMS paralelního tónu Single ended.

Zesilovač Laney L20H je vybaven vestavěným reverbem ve studiové kvalitě. Reverb vám dodá pocit prostoru, ve kterém se nacházíte. Suchý kytarový signál může znít trochu fádně. Přidáním kvalitního dozvuku docílíte toho, že kytarový signál získá atmosféru a ožije.

Efektové smyčky jsou důležité, protože umožňují přidávat efekty do signálové cesty mezi předzesilovačem a výstupní sekcí zesilovače. Právě zde jsou FX smyčky důležité, protože umožňují umístit časově závislé efekty za zkreslenou sekci pre-ampu. Například zpožděné zkreslení zní jinak než zkreslený delay - vyzkoušejte si to.

Parametry:

celolampový zesilovač ● 20W RMS ● čistý a zkreslený kanál se společným EQ ● osazení: předzesilovač 3x12AX7, koncový stupeň 4x EL84 ● equalizer: basy, středy, výšky ● tlačítko Bright ● koncový stupeň třídy A ● ovladač Tone ● Reverb ● nožní ovladač FS 2 v ceně ● efektová smyčka ● výstup pro externí box ● provoz do 4, 8 a 16 Ohm ● kožené madlo ● obal ● vyrobeno ve Velké Británii


 

" allowfullscreen="allowfullscreen">

Doplňkové parametry

Kategorie: Laney
Záruka: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.