BCC-TDE

Kód: BCC-TDE
Neohodnoceno
Značka: Laney
8 100 Kč 8 100 Kč / 1 ks
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024

Laney THE DIFFERENCE ENGINE je špičkový pedál s efekty Delay. Pedál je vyráběný ručně ve Velké Británii týmem Laney Black Country Customs. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

BCC-TDE špičkový delay z Velké Británie

Laney THE DIFFERENCE ENGINE je špičkový delay pedál. Pedál je vyráběný ručně ve Velké Británii týmem Laney Black Country Customs. Pedál kombinuje 3 výrazně odlišné, skvěle zpracované éry efektu Delay v jediném kompaktním pedálu. Pečlivě se dbalo na to, aby byla zajištěna co nejvyšší zvuková kvalita, která by se mohla měřit s jakýmkoli špičkovým studiovým vybavením. BCC-TDE je ideální pro nástroje a zařízení s výstupním signálem linkové úrovně, takže je doma v každé sestavě, ať už na pedalboardu, v racku nebo ve studiu.

Tři odlišné režimy zpoždění

Analogue - Režim Analogue přináší to nejlepší z éry páskového echa. Efekty jsou modelované na základě rodiny zpoždění RE space echo, která se vyznačuje hřejivým měkkým zvukem a analogovými nuancemi pásky. Hlavními výhodami tohoto režimu jsou:

-teple a měkce znějící analogový tón
-doba zpoždění až 1250 ms
-přímé zpoždění z jedné hlavy
-zpoždění z více hlav - klasický efekt překrytého zpoždění
-páskové artefakty - WOW a FLUTTER

Digital - Digitální éra se vyznačovala ostře a průzračně znějícími digitálními efekty delay z 80. let s funkcemi tap tempo a freeze.

-poctivý digitální delay se zpožděním až 2500ms

-funkce Multi-Tap, Freeze

-modulace při opakování

-Tap tempo

Dynamic - Éra Dynamic Digital - vychází z výkonných delayů 90. let s funkcemi modulace a duckingu.

-efekty vycházející z legendárního modelu 2290
-nemodulovaný DUCKED digitální delay se zpožděním až 2500ms
-modulace při opakování
-obracení fáze na opakováních zpoždění - wrap around delay
-multi Tap delay

Je také možné kombinovat efekty ze všech tří režimů a tvořit tak unikátně znějící efekty.

100 editovatelných presetů

V Difference Engine je předinstalováno 50 uměleckých patchů vytvořených samotnými hráči. Tento ručně vytvořený a nádherný delay engine je dodáván připravený k použití s předinstalovanými úžasnými presety. Umělci jako Tony Iommi, Lari Basilio, Tom Quayle, Martin Miller, Billy Duffy, Alex Hutchings, Vernon Reid a mnoho dalších vytvořili kromě pozoruhodných presetů ve stylu hráčů jako EVH, Slash, Andy Summers a mnoho dalších patche delay na míru.

Stereo & Expression

Schopnost efektu pracovat v režimu True stereo in a out znamená, že můžete použít jediný vstup k vytvoření stereo výstupu nebo připojit stereo zařízení k oběma vstupům left & right.

Díky vstupu pro externí Expression pedál, můžete v reálném čase ovládat celou řadu parametrů efektu pomocí expression pedálu.

MIDI vstupy

Laney BCC-TDE pedál je možné propojit přes MIDI vstupy s dalšími zařízeními MIDI nebo s počítačem.

OLED display

Difference Engine je vybaven ultra ostrým, ohromujícím 2,43" OLED displejem. Display je ideální pro všechny typy prostředí a úhly pohledu při vystoupení.

Ovladače

Díky ovladačům Colour, Mix, Tone a Repeats lze snadno v reálnm čase měnit všechny podstatné parametry efektu Delay. Multifunkčním ovladačem Edit lze snadno vybírat jednotlivé parametry a měnit jejich hodnoty.

 

Parametry: 

Pedál z prémiové řady Black Country Customs ● efektový pedál s efekty Delay ● 3 základní režimy efektu Delay : Analogue – modelováno podle nejlepších páskových Delay efektů, Digital – čistě a ostře znějící zpoždění z 80. let, Dynamic- výkonné delay efekty z 90. let s modulací a funkcemi ducking ● dva režimy pro nožní ovladače: PRESET & LIVE MODE ● 100 uživatelsky editovatelných presetů ● možno kombinovat efekty ze všech tří režimů ● ultra ostrý 2,42“ OLED display ● True stereo: stereo vstupy a výstupy s konektory Jack, pedál umožňuje odesílat stereo signál do výstupů i při použití jednoho zdroje signálu ● externím Expression pedálem lze v reálném čase ovládat parametry efektu ● MIDI In & Out ● ovladače: Colour, Mix, Tone, Repeats, multifunkční ovladač Edit ● vstupy: Left, Right & Expression ● výstupy: Right & Left s nesymetrickým konektory Jack ● napájení: 9V adaptér (není součástí) ● součástí balení je MIDI kabel s konektorem USB

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Black Country Customs
Záruka: 24 měsíců
EAN: 9209940000

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.