Samson Go Mic Mobile

Samson Go Mic Mobile

Firma Samson Technologies přichází na trh s revolučním řešením pro mobilní telefony. Bezdrátový systém Go Mic Mobile učiní z Vašeho chytrého telefonu profesionální kameru s dokonalým sejmutím zvuku.

Samson Go Mic Mobile – profesionální kamera z Vašeho mobilu

Samson Go Mic Mobile je nový profesionální bezdrátový systém od amerického vyrobce firmy Samson Technologies, který povýší Váš chytrý telefon na profesionální kameru. S technologií Plug & Play nejsou k propojení s telefonem potřeba žádné adaptéry, či převodníky signálu. Go Mic Mobile stačí pouze připevnit na Váš chytrý telefon a máte v rukou profesionální kameru s dokonalým sejmutím audia.

Systém Go Mic Mobile pracuje na frekvenci 2,4GHz a nabízí tak krystalicky čistý přenos bez rizika rušení až na vzdálenost 30m. Systém skenuje okolní prostředí a automaticky vyhledává frekvenci s nejkvalitnějším přenosem. Přenos audio signálu není komprimovaný a oproti obrazu nijak zpožděný. Nepotřebuje tedy žádnou další synchronizaci s obrazem.

Přijímač nabízí až 13hodin provozu na vestavěnou dobíjecí lithiovou baterii. Systém je nybízen ve dvou konfiguracích s klopovým mikrofonem a s mikrofonem do ruky. Každý systém může pracovat se dvěma vysílači současně. Oba signály mohou být smíchány dohromady, nebo nahrány odděleně pro další post produkční úpravu. Pří akcích většího rozsahu můžete provozovat až tři kompletní systémy současně – to znamená až 6 mikrofonů s vysílači !

Nechte vstoupit profesionální technologii bezdrátové přenosu do Vaší filmové tvorby na mobilních zařízeních.

 Samson Go Mic Mobile
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.