MINI-LANEY

MINI-LANEY

Představujeme unikátní řadu bateriových komb s označením MINI-LANEY. Komba jsou vybaveny zcela unikátní konektivitou, která umožňuje propojení s chytrými telefony a tablety a tím pádem přístup k obrovským knihovnám kytarových zvuků, které jsou dostupné na internetu.
 
 

MINI-LANEY

Nová řada bateriových komb s označením MINI od legendárního britského výrobce firmy Laney sestává ze dvou modelů : MINI a MINI ST. Každý z těchto modelů je nabízen ve třech designových provedeních : IRON, LION a SUPERG, které odkazují na slavné řady kytarových aparátů z dílny tohoto britského výrobce.

VÝBAVA

Oba modely nabízejí dva kanály Clean & Drive s čistým a zkresleným zvukem a ovladače Gain, Tone & Volume pro úpravu intenzity zkreslení a barvy tónu. Komba jsou též vybaveny sluchátkovým výstupem pro tiché cvičení a pomocným vstupem Aux pro připojení externího zdroje signálu jako je například MP3 přehrávač. Modelová řada MINI ST nabízí oproti menšímu modelu MINI větší výkon (2x3W), stereo provedení, 2 reproduktory o průměru 3“ a vestavěný efekt Delay s ovladačem intenzity efektu.

LSI – UNIKÁTNÍ KONEKTIVITA

Možnosti uživatele komb Laney Mini zdaleka nekončí u čistého a zkresleného zvuku, který nabízí zesilovač komba. Díky naprosto unikátní technologii LSI - Laney Smart Interface - lze tyto aparáty propojit, díky přibalenému kabelu, s počítačem, mobilem, či tabletem a získat tak zvuky z kytarových aplikací, které nabízejí tisíce kytarových zvuků. Komba jsou dodávána s předplaceným vstupem do aplikace „Tonebridge“ od firmy Ultimate Guitar, která nabízí doslova tisíce zvuků slavných kytarových aparátů.

Komba z řady MINI-LANEY přinášejí geniální propojení světa kytarových aparátů se světem moderních technologií. 

MINI-LANEY
 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.