XPDm Headset

Kód: XPDM-HEADSET
Neohodnoceno
Značka: Samson
4 300 Kč 4 300 Kč / 1 ks
Vyprodáno
Můžeme doručit do:
4.7.2023

Digitální bezdrátový set s hlavovým mikrofonem. Bezpečná technologie na frekvenci 2.4GHz zajišťuje velmi stabilní a kvalitní bezdrátový přenos. Nekomprimovaný signál s vynikajícím odstupem signál/šum se svojí kvalitou zcela vyrovná přenosu přes kvalitní kabel.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nová série XPDm činí bezdrátový přenos jednodušší než tomu bylo kdykoli dříve. Digitální bezdrátové sety Samson XPDm pracují v pásmu 2.4GHz, na které není třeba žádná licence. Sada XPDm Headset s hlavovým mikrofonem představuje ideální řešení bezdrátového přenosu za skvělou cenu, které nabízí maximální spolehlivostí přenosu a je ideální pro fitness, moderování, nebo vedení konference.

 

Jednoduché zapojení

Přijímač RXD1M z řady Samson XPDm nabízí trojici výstupů s konektory XLR, Jack 6,3mm a malý Jack 3,3mm. Propojení s vaším audio zařízením je tak velmi snadné.

RXD1M-Back-HO

 

Digitální bezdrátový přenos

Sety Samson XPDm využívají pro přenos digitální technologii v pásmu 2,4GHz a mohou tak nabídnout přenos vysoce kvalitního audio signálu, který je stejně kvalitní, jako přenos s kvalitním kabelem. Tato technologie umožňuje přenos nekomprimovaného signálu z vysílače do přijímače a nabízí výrazně lepší odstup signál – šum než jiné srovnatelné systémy.

DE5-Headset

 

Zcela bez kabelů

Vysílač Samson PXD1 s hlavovým mikrofonem umožňuje obejít se zcela bez kabelů a sejmout vokál s absolutní věrností. Nabízí 20 hodin provozu na dvě AA baterie a dostatečnou přenosovou vzdálenost 30m. Přenos je velmi stabilní a není náchylný k rušení. Díky uchycení za obě uši hlavový mikrofon Samsob DE5 dokonale sedí i při fitness aplikacích. Všesměrová charakteristika mikrofonu zajišťuje stálou kvalitu a barvu signálu bez ohledu na polohu mikrofonu u úst. Výsledkem je spolehlivý, profesionálně znějící bezdrátový systém.

 

Parametry:

digitální dvoukanálový bezdrátový set s hlavovým mikrofonem

● dokonalý přenos díky přenosové frekvenci 2.4GHz

● vysílač odesílá nekomprimovaný signál, kvalita signálu je tak naprosto srovnatelná s přenosem po kabelu

● ideální pro fitness, přednášky, moderování

● hlavový mikrofon Samson DE5 s všesměrovou charakteristikou

● 20h provozu na dvě AA baterie ● dosah 30m

● přijímač RXD1M: trojice výstupů s konektory XLR, Jack 6,3mm a Jack 3,3mm, párování vysílač - přijímač jedním stiskem tlačítka, otočný ovladač hlasitosti

● vysílač PXD1: hlavový mikrofon Samson DE5 s všesměrovou charakteristikou, 20hodin provozu na dvě AA baterie

● současně lze provozovat dvě stanice

 

Doplňkové parametry

Kategorie: XPD
Záruka: 24 měsíců
EAN: 809164225898

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.