X15D - aktivní reprobox

Kód: X15D
Neohodnoceno
9 990 Kč
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024
* 2-pásmový aktivní lehký box * výkon: 1000W * reproduktory: 15-palcový basový reproduktor s rozšířeným frekvenčním rozsahem + 34mm tlakový driver s 1 hornou * osazeno Samson R.A.M.P. DSP * ovladač ce

Detailní informace

Detailní popis produktu

Atributy jako výkon, preciznost zpracování a vysoká užitná hodnota stály u zrodu nového aktivního boxu Samson X15D z řady Auro. Dostatečně robustní a odolný, aby odolal všem nástrahám pódia a zákulisí, přitom však lehký a snadno manipulovatelný. Tento box disponuje impozantním výkonem 1000W, který lze díky vestavěnému digitálnímu signálovému procesoru R.A.M.P. skutečně naplno a zvuk zůstane křišťálově čistý v celém harmonickém spektru při libovolné hlasitosti.Srdcem boxu je lehký koncový zesilovač třídy D o výkonu 1000W a digitální signálový procesor R.A.M.P. Signálový procesor neustále skenuje a opravuje audio signál, aby byla zajištěna vysoce integrovaná lineární odezva. Díky teplotním a proudovým senzorům je DSP také schopno poskytnout maximální ochranu reproduktorům a jejich komponentům.

X15D je osazen basovým reproduktorem s rozšířeným frekvenčním rozsahem v pásmu basových frekvencí. Ve spojení s 34mm tlakovým driverem je to dostatečná záruka pro dobře vyvážené audio s vynikající artikulací i těch nejmenších detailů. Zesilovač nabízí dva symetrické vstupy osazené kombinovanými konektory XLR-Jack a nezávislými korekcemi hlasitosti. Výstupní sekce je vybavena celkovým ovladačem hlasitosti a 3-polohovými přepínači pro volbu křivky ekvalizéru (EQ) a dělicího kmitočtu pro výhybku HPF. Díky tomu lze X15D použít samostatně nebo se subbasovým boxem a přizpůsobit tomu nastavení výhybky. Nesmíme zapomenout ani na symetrický linkový výstup, který umožní kvalitní export signálu pro další box nebo zesilovač. Masivní box z polypropylenu je vybaven ergonomickými madly pro snadné přenášení, kovovou mřížkou pro maximální ochranu reproduktorů a otvorem pro umístění na stojan.
Box X15D nastavuje nový standard v oblasti aktivních boxů a představuje výbornou volbu pro každého, kdo hledá výkonný spolehlivý box s velkou užitnou hodnotou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Samson
Popis: Kompaktní, lehký, 2-pásmový aktivní box se zesilovačem třídy D
Basový reproduktor: 15-palcový basový reproduktor s rozšířeným frekvenčním rozsahem
Výškový reproduktor: 34mm tlakový driver s 1" hornou
Vstupy: 2x vstup s kombinovaným konektorem XLR-Jack
Linkový výstup: symetrický linkový výstup s konektorem XLR
Box: masivní 2-polohový box z polypropylenu
Otvor pro stojan: Ano
Ergonomická madla: dvě velká madla na stranách boxu
Frekvenční rozsah: 55 Hz - 20kHz
Maximální SPL: 125 dB SPL @ 1 m
Váha: 19 Kg
Ekvalizér na výstupu: 3-polohový přepínač přednastavených křivek ekvalizéru
DSP: osazeno Samson R.A.M.P.
Hlasitost: nezávislý ovladač hlasitosti na každém vstupu
HPF Switch: High Pass Filter-aktivuje filtr, který ze zvuku ořízne ultra nízké kmitočty
Ochranná mřížka: kovová mřížka chrání reproduktory před poškozením

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.