Taurus T-DI Plus - basový předzesilovač

Kód: TAURUS T-DI PLUS
Neohodnoceno
5 830 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
18.6.2024
Pedálový basový preamp/DI box Taurus T-Di Plus Mk2 je stejně jako verze T-Di Mk2 elegantním a mobilním řešením zvuku baskytary s mnoha způsoby využití jak na pódiu, ve zkušebně, tak i ve studiu nebo při domácím cvičení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pedálový basový preamp/DI box Taurus T-Di Plus Mk2 je stejně jako verze T-Di Mk2 elegantním a mobilním řešením zvuku baskytary s mnoha způsoby využití jak na pódiu, ve zkušebně, tak i ve studiu nebo při domácím cvičení.

Model Plus je kromě DI XLR výstupu, Subsonic filtru, ekvalizace s funkcí MLO apod. navíc vybaven kvalitním kompresorem s multifunkčním potenciometrem Gain/Comp, umožňujícím nastavení široké škály zvuků a dynamických rejstříků, počínaje přirozenou, měkkou kompresí evokující vlastnosti lampových aparátů až po extrémně komprimovaný tón s plnou saturací využitelný např. pro slapovou techniku, sólové pasáže, optimalizaci zvuku oktaveru atd.

Basový předzesilovač - Di-Box + kompresor na podlahu pro skvělý basový zvuk * LEVEL: celková hlasitost efektu * CHARACTER: nastavení poměru mezi zvukem „Vintage“ & „Modern“ * GAIN-COMP: jeden ovladač pro nastavení zisku na vstupu a nastavení kompresoru * BASS: ovladač pro basové frekvence se systémem MLO – automatické nastavení středových frekvencí vzhledem k nastavení ovladačů BASS a TREBLE * 3-polohový přepínač pro basové frekvence, režimy CUT/OFF/BOOST * TREBLE: ovladač pro vysoké frekvence se systémem MLO – automatické nastavení středových frekvencí vzhledem k nastavení ovladačů BASS a TREBLE * 3-polohový přepínač pro vysoké frekvence, režimy CUT/OFF/PRESENCE * PUNCH: nastavení účinnosti středových frekvencí * FOOTSWITCH MODE: přepínač pro volbu režimů Mute/Bypass * SUBSONIC FILTER: vestavěný filtr k eliminaci ultra nízkých kmitočtů * k napájení lze použíl libovolný adaptér s výstupem 9-12V * funkce automatické detekce polarity * funkce DC Assistant: pokud je efekt odpojen od napájení, nebo napájení poklesne pod 6V, přepne se automaticky do režimu Bypass * rozměry: 65x96x144mm * váha: 0,5kg  

Doplňkové parametry

Kategorie: Taurus
Záruka: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.