SW88BGT - bezdrátový systém

Kód: SW88BGT
Neohodnoceno
4 650 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
25.7.2024
Výkonný profesionální bezdrátový systém UHF pro kytaru a basu * vysílač CB88: vysílač s držákem na opasek, kabel GC32 s uzamykatelným konektorem, 8-hodinový provoz na dvě AA baterie, dosah 91m * přijí

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bezdrátový systém Samson Concert 88 je vysoce výkonný bezdrátový set, který pracuje v pásmu UHF. Představuje perfektní řešení pro elektrickou nebo elektro-akustickou kytaru, basovou kytaru a ostatní strunné nástroje. 
 

Přijímač CR88

K dispozici je 16 kanálů, takže lze současně provozovat až 16 stanic. Nastavení vysílacího kanálu probíhá za pomoci infračerveného paprsku. Srdcem systému je moderní diverzitní přijímač CR88. Přijímač CR88 je vybaven 7-segmentovým displejem pro zobrazení nastaveného kanálu. Velká pozornost byla věnována minimalizaci výpadků signálu. Pokud  k výpadku signálu přesto dojde, funkce "Tone key" a "Auto mute" se postarají o eliminaci zvuku na pozadí a rychlé obnovení původního signálu. Ke standardní výbavě přijímače patří indikátory přebuzení (Peak) a příjmu RF signálu (Ready). Na zadním panelu nalezneme jak nesymetrický výstup s konektorem Jack, tak i symetrický výstup s konektorem XLR.   

Vysílač CB88

Součástí kytarového setu je i vysílač CB88, který lze umístit za opasek, nebo na pás ke kytaře. Vysílač je schopen až 8 hodinnového provozu na dvě AA baterie. Součástí vysílače je i instrumentální kabel GC32 s uzamykatelným konektorem.


 

Doplňkové parametry

Kategorie: Samson
Popis: výkonný profesionální bezdrátový systém UHF pro kytaru a basu
Vysílač CB88: 8-hodinový provoz na dvě AA baterie, dosah 91m
Vysílač CH88: vysílač s držákem na opasek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.