Seikaku XMG16CX-USB

Kód: XMG16CX-USB
Novinka
Neohodnoceno
10 850 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
3.6.2024
Seikaku XMG16CX-USB je 16-kanálový mixážní pult s velkou výbavou, ve které nechybí 24-bitové DSP se 100 presetů, USB výstup, nebo parametrický EQ, či 7-pásmový grafický EQ ve výstupní sekci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mixážní pult Seikaku XMG16CX-USB je 16-kanálový mixážní pult, který se díky bohaté výbavě a USB konektivitě hodí pro celou řadu aplikací od live produkcí, až po studiovou práci.

První část pultu je tvořena 8 mono kanály s nízkošumovými mikrofonními předzesilovači. U těchto 8 kanálů lze volit mezi symetrickými vstupy se zlacenými konektory XLR, nebo TRS Jack. Těchto 8 kanálů je vybaveno následovně : 3-pásmový EQ s parametrickými středy, Gain pro nastavení vstupní citlivosti, každý kanál osazen kompresorem pro úpravu dynamiky a insertem pro připojení externích efektů. N a kždém z těchto 8 kanálů jsou k dispozici čtyři pomocné výstupy AUX. Dva s volbou PRE/POST a dva nastaveny na POST. Dále jsou na těchto kanálech k dispozici filtry proti hlubokým frekvencím "Low Cut", LED signalizace přebuzení a přitomnosti signálu, tlačítko Mute pro vypnutí celého kanálu a tlačítka GR1-2 & GR3-4 & L/R pro řazení jednotlivých kanálů do příslušných sběrnic. Každý kanál je rovněž vybaven funkcí PFL pro kontrolní poslech před korekcemi, který umožní optimální nastavení vstupní citlivosti.

Pult dále pokračuje čtveřicí stereo kanálů, z nichž první dva nabízejí volbu symetrického vstupu se zlaceným XLR pro mikrofonní signál, nebo stereo vstupy s linkovou úrovní pro přivedení signálu například z kláves a druhá dvojice kanálů je osazena stereo konektory RCA, které se výborně hodí na přivedení signálu například z MP3. Všechny stereo kanály nabízí 4-pásmový EQ s možností vypnutí tlačítkem on/off a ovladač Gain pro nastavení vstupní citlivosti. Jinak je u stereo kanálů výbava shodná s mono kanály - "Low Cut", LED signalizace přebuzení a přitomnosti signálu, tlačítko Mute pro vypnutí celého kanálu a tlačítka GR1-2 & GR3-4 & L/R pro řazení jednotlivých kanálů do příslušných sběrnic. Každý kanál je rovněž vybaven funkcí PFL pro kontrolní poslech před korekcemi, který umožní optimální nastavení vstupní citlivosti.

K pultu tedy lze připojit signál z 10 mikrofonů a čtyři linkové signály, nebo například kombinovat 8 mikrofonů s 8 linkovými signály.

Výstupní sekce nabídne další možnost úpravy signálu díky 7-pásmovému grafickému EQ. Příchozí signály je též možno efektovat výkonnou efektovou jednokou se 100 presety. Všechny kanály jsou osazeny precizními 60mm tahovými fadery. Výstupní signál je zobrazován pomocí vysoce přesných 12-segmentových měřičů. Díky vestavěnému USB výstupu lze velmi snadno pořídit záznam přímo do počítače, nebo přehrávat MP3.  

 

* stolní mixážní pult pro live a studio aplikace

* 10 mikrofonních kanálů se zlacenými konektory XLR a symetrickými linkovými vstupy

* inserty na 8 kanálech pro snadné připojení externích efektů

* 2 mikrofonní kanály se zlacenými konektory XLR a stereo linkovými vstupy

* na každém kanále 4 pomocné výstupy AUX : 2 s volbou PRE/POST fader a 2 POST fader 

* 2 vstupní stereo kanály s konektory RCA

* ultra nízkošumové mikrofonní předzesilovače vybavené fantomovým napájením +48V pro kondenzátorové mikrofony

* 4 vstupní kanály Hi-Z vybavené vsokoimpedančním přepínačem 

* 8x dynamický kompresor s jemným náběhem

*  3-pásmový EQ s parametrickými středy a filtr Low Cut pro odstranění ultra nízkých frekvencí na všech mikrofonních kanálech

* 4-pásmový EQ na stereo kanálech s tlačítkem bypass

* každý vstupní kanál vybaven funkcemi : Mute, PFL (poslech před korekcemi), SIG a LED signalizací přebuzení

* 60mm precizní fadery na všech kanálech

* signál lze odeslat do těchto sběrnic : SUB 1-2, SUB 3-4, MAIN L-R

* 7-pásmový grafický EQ pro hlavní výstup

* 24-bitový DSP se 100 presety

* kontrolní poslech přes Control room/sluchátka

* vysoce přesný 12-segmentový ukazatel intenzity výstupního signálu

* USB port pro propojení s počítačem

* interní zdroj pro napájení 240V

Doplňkové parametry

Kategorie: Show
Záruka: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.