Pulze Luna

Kód: 9062
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Hotone
9 950 Kč
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024

Kombo Hotone Pulze Luna je moderní multifunkční modelingové kombo s Bluetooth konektivitou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Moderní multifunkční Bluetooth modelingový zesilovač

Pulze je moderní digitální modelingový zesilovač Bluetooth s minimalistickým vnějším designem, vhodný pro různé elektrické a akustické nástroje. Pečlivě navržený box a reproduktory zajišťují vysoce kvalitní výkon při hře a profesionální zvuk, který věrně reprodukuje legendární zvuky z nejslavnějších skladeb populární hudby.

Díky plně dotykovému ovládání v kombinaci s modulem Bluetooth 5.0 a doprovodnou mobilní aplikací nabízí Pulze uživatelsky přívětivé a inteligentní ovládání. Integruje nahrávání, živé hraní a další funkce, které kdykoli inspirují a zachycují vaši hudební kreativitu.

Dědictví inovací

Široká paleta efektů Hotone je konstantně oceňována mnoha hudebníky napříč žánry a styly pro jejich vynikající kvalitu zvuku a autentický pocit. Technologie digitálního modelování CDCM HD a F.I.R.E., které jsou pro Hotone charakteristické, jsou od svého uvedení na trh neustále vyvíjeny a zdokonalovány.

Sjednocení klíčových technologií

Nyní náš zkušený tým vložil naši technologii digitálního modelování do zcela nového zesilovače Pulze. Díky kvalitní dvoujádrové platformě pro digitální zpracování lze plně využít výkonné algoritmy.

Inovativní a jedinečný design boxu

Pulze představuje dokonalou rovnováhu mezi tónem a velikostí. Díky pečlivě navrženému boxu z ABS a dvojici zakázkových 3,5palcových reproduktorů s plným rozsahem, je vše vyladěno tak, aby při vašich vystoupeních hrálo toto kombo čistě, dynamicky s bohatým a dobře artikulovaným širokým zvukem.

Z ložnice až na jeviště, svobodně se rozjeďte

Lampové zesilovače obvykle vyžadují dostatek výkonu, aby mohly dosáhnout optimální barvy zvuku. Pulze však poskytuje vynikající zvuk při jakékoli úrovni hlasitosti, takže je ideální volbou pro cvičení i domácí vystoupení. Stereofonní zesilovač třídy D v kombinaci s výstupním výkonem 30 W navíc umožňuje Pulze zazářit i v malých koncertních sálech.

Více než jen hraní, hudba vás provází všude

 "Je to profesionální nástrojový zesilovač a přenosný audiosystém pro poslech hudby." Taková je původní myšlenka designu Pulze. Pulze, zkonstruovaný s precizností, nejenže věrně reprodukuje vlastnosti hudebních nástrojů, ale slouží také jako ohromující stereofonní reproduktor. Díky mnoha možnostem připojení, jako je USB, Bluetooth a Aux In, vám Pulze umožňuje přehrávat vysoce kvalitní hudbu z počítače a chytrého telefonu kdykoli a kdekoli. Jeho transparentní výšky a dobře prokreslené basy poskytují živý hudební zážitek, ať jste kdekoli.

Technologie Space+ - ohromující zvukový zážitek ze stereo zvuku

Pulze staví na zpracování skutečného stereofonního signálu a přehrávání zvuku a využívá inovativní technologii vylepšení stereo zvuku Space+. Ta vytváří širší zvukovou scénu, realističtější přítomnost a bohatší hloubku zvuku, ať už hrajete, nebo posloucháte hudbu. Pulze vás obklopí zážitkem z poslechu, který Vás naprosto pohltí.

Bohatá paleta zvuků

46 simulací zesilovačů

48 simulací kabinetů

60+ simulací klasických efektů

20 uživatelských IR slotů s 5 vestavěnými klasickými IR reproduktory autorizovanými společností Celestion

Svobodně kombinujte

Tradiční zesilovače pracují s omezeným rozsahem zvuků, které jsou navíc determinovány použitou technologií. Případné sestavení sady efektových jednotek může být nákladné. Pulze nabízí komplexní řešení, které kombinuje reproduktor, zesilovač a efekty v jednom zařízení.

K dispozici je 7 efektových modulů

200 slotů pro tónové předvolby

Nastavitelné efektové řetězce, které umožňují snadné ukládání a přepínání mezi tónovými presety.

Moderní a inovativní ovládání s důvtipem

Dotykový display

Inovativní 4palcový plnobarevný dotykový displej vás osvobodí od tradičních knoflíků a tlačítek. Nastavení můžete rychle upravit pouhým dotykem prstu.

Doprovodná mobilní aplikace

Přes Bluetooth je možné připojit doprovodnou mobilní aplikaci, která umožňuje bezdrátově upravovat efektové řetězce a různé parametry.

Bluetooth 5.0

S vestavěným režimem playlistu a podporou Bluetooth 5.0 si můžete vychutnat přehrávání hudby podle svých podmínek. (Poznámka: Ovládání přes Bluetooth MIDI vyžaduje podporu softwaru pro přemostění Bluetooth MIDI od třetí strany).

Výrazná estetika, prokazující osobnost

Plnobarevný dotykový displej Pulze nabízí přizpůsobitelné rozhraní, které vám umožní libovolně vybírat nejpoužívanější efektové moduly a parametry. Pulze navíc nabízí nastavitelné ambientní osvětlení, tematické barvy a styly knoflíků, což vám umožní naplno vyjádřit své jedinečné estetické preference.

 

Zachyťte svou kreativitu, nechte proudit inspiraci

Vestavěná zvuková karta Pulze umožňuje nahrávání zvuku přes USB a podporuje Reamping. Po nahrání svého vystoupení můžete pomocí Pulze kdykoli upravit tón a vychutnat si vysoce kvalitní přehrávání věrného stereofonního zvuku. Pomocí DAW a dalších nástrojů můžete vytvářet hudební nebo kapelní demosnímky a ukládat a sdílet svou práci, kdykoli se vám zachce.

Živé vysílání vašich vystoupení kdekoli

USB Audio Pulze je vybaveno funkcí Loopback, která vám umožní pohodlně živě streamovat přes internet. Můžete přehrávat zvukové doprovody na počítači a živě vystupovat pro své publikum. Pulze také nahrává Bluetooth audio a Aux In audio, čímž rozšiřuje vaše tvůrčí možnosti. 

Cloud Sound Community, svobodně sdílejte svou kreativitu

Oficiální zvuková komunita Pulze, přístupná prostřednictvím doprovodné mobilní aplikace, vám umožní zaregistrovat si účet během pouhých dvou minut. Můžete snadno nahrávat svou tvorbu nebo stahovat předvolby od umělců a dalších uživatelů. Nemusíte trávit čas hledáním zvukových parametrů – v cloudu jsou ke stažení rozsáhlé zvukové předvolby a vy si je můžete snadno stáhnout do telefonu nebo do svého Pulze

Parametry:

Kompaktní modelingový zesilovač Bluetooth® vhodný pro různé nástroje ● Speciálně vyladěný kabinet z ABS zajišťuje široký stereofonní poslech, věrnou reprodukci zvuku, pevné a hluboké basy v kompaktní a lehké skříni  ● Dva 3,5" reproduktory s plným rozsahem, výstupní výkon 30 W (15 W + 15 W) ● Pokročilý modelovací systém CDCM HD & F.I.R.E. zajišťuje špičkovou tonální expresivitu a realistický zážitek ze hry  ● Autentické stereofonní zpracování a přehrávání zvuku, technologie Space+ pro vylepšení stereofonního zvuku v hlučném prostředí jeviště ● Výkonná dvoujádrová platforma DSP a 24bitové digitální zpracování signálu zajišťují vynikající kvalitu zvuku ● 4-palcový dynamický dotykový displej s rozlišením 800 × 480 a flexibilní uživatelské rozhraní pro intuitivní ovládání  ● Dvourežimový modul Bluetooth® 5.0 pro přehrávání zvuku a dálkové ovládání  ● Podpora bezdrátového ovládání přes Bluetooth® MIDI¹ ● CDCM HD & F.I.R.E. modelovací efekty včetně:  46 modelů zesilovačů, 48 modelů reproboxů, Legendární modely pedálů ● Vysoce kvalitní originální efekty Hotone včetně modelů drive/dynamic/filter/mod/delay/reverb a dalších ● Podporuje přidání až 20 uživatelských IR ● Včetně 5 klasických reproduktorů Celestion® IR - Powered by Celestion® Digital ● Až 7 efektových modulů současně, editovatelné pořadí efektového řetězce ● USB port pro aktualizaci firmwaru nebo funkci USB audio rozhraní (podporuje loopback a reamp) ● Podporuje ukládání max. 200 tónů (presety) ● Akustické simulace efektů a tónů ● Režim Songlist pro přepínání tónů během několika sekund ● Stahování/odesílání/sdílení oblíbených tónů prostřednictvím Hotone Community ● Vestavěný bicí automat/metronom se 100 patterny ● Vestavěná přesná ladička ● Telefonní konektor pro tiché cvičení ● Nahrávací aux in jack ● Přizpůsobitelný uživatelský displej pro vytvoření vlastního ovládacího panelu ● Přizpůsobitelné typy knoflíků, motivy a barvy světel atmosféry² ● Vestavěná atmosférická světla s ovládáním jasu ● Odnímatelný řemínek z PU kůže ● K dispozici Black & White Edition  ● Napájení 18 V DC

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Komba
Záruka: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.