MidjPro - multiformátový přehrávač

Kód: KETRON MIDJPRO
Novinka
Neohodnoceno
45 990 Kč
Vyprodáno
Můžeme doručit do:
24.6.2024
Ketron MIDJPRO představuje nový standard ve třídě profesionálních přehrávačů. Představuje moderní spojení multiformátového přehrávače, zvukového modulu se špičkovými zvuky Ketron a profesionálního aranžéru. Ve výbavě nechybí dotykový display a pokročilé funkce pro připojení externích zařízení přes USB port a SD karet. Zvuková banka je rozdělena do 4 zvukových bank s vysoce kvalitními zvuky, včetně orchestrálních stereo zvuků a stereo bicích sad s modelací živých bubnů. K dobarvení zvuků a efektování připojených mikrofonů či nástrojů lze použít vestavěnou vysoce výkonnou DSP jednotku. Pokud je připojen mikrofon, lze pomocí vestavěného harmonizéru Voicetron vytvořit vícehlasý pěvecký part. K přehrávači MIDJPRO lze připojit až dva mikrofony, nebo mikrofon a kytaru. Přehrávač MIDJPRO je také špičkově vybavený aranžér, který nabízí obrovskou porci smyček bicích nástrojů, sekci stylů s Audio bicími, variacemi doprovodů a bohatě vybavenou zvukovou banku. Možnosti nástroje dále rozšiřuje možnost záznamu na hard disk, funkce pro DJ, nebo Juke box.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

PROFESIONÁLNÍ PŘEHRÁVAČ

Ketron MIDJPRO představuje nový standard ve třídě profesionálních přehrávačů. Představuje moderní spojení multiformátového přehrávače, zvukového modulu se špičkovými zvuky Ketron a profesionálního aranžéru. Lze přehrávat soubory MIDI, Adio soubory typu Wav, Mp3, CDG a video soubory Mp4, FLV, nebo AVI.

Díky integrovaným funkcím LYRICS, TEXTS a KARAOKE nabízí Ketron MIDJPRO rovněž rozsáhlé funkce pro práci s texty. Lze například nastavit barvu zobrazovaného textu, nebo pozadí a vše odeslat přes Dvi výstup do externího monitoru. Výběr skladeb je možno provádět kolečkem Alpha dial a skladby lze skládat do sestavených playlistů. Nástroj nabízí i funkci JUKE BOX, která umožňuje spouštění skladeb pouhým dotykem na display. Nechybí ani DJ funkce s dvojitým přehrávačem a speciálními efekty, které lze aplikovat na přehrávané skladby, jako například: Tap Tremolo, Pitch, Cut Off, Resonance, Tempo, Brake a Back Spin.

ZVUKOVÁ BANKA

Zvuková banka Ketron MIDJPRO čítá 512 GM zvuků v bance Orchestral SOUNDS, která je dále rozdělena do 4 zvukových bank. Banka VOICE nabízí 368 zvuků rozčleněných do 12 skupin. Tyto zvuky lze dále editovat, vrstvit až 3 zvuky do jednoho a lze využít rovněž celou řadu funkcí pro harmonizaci. Všechny změny lze uložit do banky USER VOICE. Ketron MIDJPRO má vestavěnou výkonnou efektovou jednotku, která nabízí například tyto efekty : vysoce kvalitní zkreslení pro kytaru, Chorus, Reverb, Flanger, Phaser, Tremolo, 4 pásmový grafický EQ, Delay atd. Nabídka bicích nástrojů čítá 47 sad, včetně speciální funkce LIVE DRUM MODELLING, která ovládá některé bicí nástroje s prvkem náhody a navozuje tak dokonalý pocit živého bubeníka. Významným prvkem výbavy, který odlišuje MIDJPRO od ostatních modulů, je také knihovna s 267 smyčkami bicích nástrojů. Tyto hotové, profesionálně zpracované sekvence, výrazně rozšiřují možnosti nástroje.

ARANŽÉR

Ketron MIDJPRO lze bez nadsázky nazvat profesionálním aranžérem. Sekce aranžéru obsahuje 143 hudebních stylů, které jdou napříč všemi významnými žánry. MIDJPRO pracuje se skutečnými AUDIO nahrávkami rytmických partů, které jsou svěle synchronizovány s MIDI hodinami. Styly lze rovněž obohatit z knihovny latinských, tanečních a tradičních groovů. S doprovodem lze snadno pracovat, zapínat a vypínat jednotlivé složky a případně ho i editovat. Lze například měnit použité zvuky, hlasitosti, efekty, variace atd. Editovaný styl lze uložit do banky USER STYLE. K dispozici jsou i režimy hry jako PIANIST, kdy je celý modul ovládán hrou na klaviatuře, nebo režim BASSIST, kdy levá ruka hraje manuální bas a akordová sazba je pomocí algoritmu sestavena z tónů hraných pravou rukou.

MIKROFONY A KYTARY

KETRON MIDJPRO lze propojit s dvojicí mikrofonů, nebo mikrofonem a kytarou. K dispozici je celá škála efektů, které nabízí vestavěné DSP včetně speciálních efektů pro kytaru a pro zpěv je možné využít vestavěný harmonizer, který zvládne až 3 hlasou harmonii.

AKORDEON

Funkce MIDIPRO představuje snadnou cestu jak připojit pomocí midi akordeon a všechny důležité funkce ovládat pomocí nožního ovladače.

ÚLOŽIŠTĚ

Nástroj je vybaven HD nahráváním s jednou stereo stopou. Vše podstatné je možno zaznamenat do interního úložistě na SSD kartu s kapacitou 16GB, nebo pomocí vestavěných USB slotů připojit externí zařízení jako USB disky, externí HD, počítač a další periferie. K ukládání dat je možné využít i slot na SD kartu.

 

Kompaktní rozměry a snadná konektivita s PC nebo externí klaviaturou činí z tohoto víceúčelového a vysoce výkonného zařízení špičkový nástroj pro DJ, aranžéry a živě hrající performery.

 

Parametry :

Display Lcd color Tft 7”- Touch sensitive. 800 x 480 dots.

Multimedia Player Player 1 - Player 2. Wav. Midi. Mp3. Mp4. Avi. Cdg. Jpg. Txt.

Functions Marker. Sync/Next. Autoplay. Lead Mute. GM part. Lyric Off. Cross fade.

File Search. Play List. My Folder. Transposer. Time stretching. Metronome Click.

Poliphony 128 note. Multitimbral 32 parts.

Dvi Video Monitor. Karaoke Lyric / Mirror.

Menu Disk. Midi. Play Modes. Audio Edit. Language. Footswitch. Preferences. Controls. Video. Reg. Set-up.

Media Internal Storage: SSD Card 16Gb. External Storage: SD Card - Mmc, HD. USB: 3 Host + 1 device.

PC connect. Disk Edit. Info. Refresh. Eject.

Sound 512 Voices with 4 Sound Banks. 47 Drum Sets. 248 Audio Drum Loops.Live Drum Modelling.

Drum Remap.

Preset Voices 320 programmable Voices. 2nd Voice. Lead slider volume. Controls : Volume. Shift. Pan. Tune.

Effects. Velocity switch. Portamento. Legato. Slide. Morphing. Harmony. Efx Insert.

Arranger Style section with Audio Drums, Midi Drums & Grooves. Arranger : Bass, 5 Chords, 2 Lowers.

Styles slider volume controls and Balance. Drum Mixer & Remap. Drum filter. Auto fill. Fill to Arrange.

3 Orchestral Variations. Variation to Groove. 4 Arranger ABCD. 4 Fill. 4 Break. 3 Intro. 3 Ending.

Restart. Pause. Count In. Reintro. Key Start. Key Stop. Split. User Styles. 4 Voice Set programmable.

Voice to ABCD. Play Modes : Pianist. Bassist. Manual Bass. Bass to root. To lowest. Octave. Harmony.

Registrations 4 Bank x 999 Regs.

Ram Sound 64 Mb Ram.

Dsp Chorus. Reverb. Flanger. Phaser. Tremolo. Rotary. Echo Delay. Tap Delay. Equalizer. Distorsion.

Amp simulator. Compressor. Filter. 48 EFX Insert. 16 programmable Insert Chains.

DJ Double Audio and Midi player. Tempo & Pitch stretching. PFL. Sync. Tap tempo. Cue. Fx Pad.

Backspin. Brake.

Juke Box Play List. My Folders. SFX Special Effects.

Pic&Movie Jpg&Mp4. Karaoke background. Movie to Rgb. Pic list. Autoshow.

HD Record 1 Stereo track recording.

Micro 1 XLR. Gain control.Volume. Reverb. Micro Edit. Talk.

Micro 2 Gain control. Micro / Guitar Input select. 32 programmable Guitar Effect set up. User slider.

Voicetron 3 Voice Vocalizer.

Midi In, Out, Thru.

Out Left/Right Stereo. Pedal volume. Micro Out.

Input Micro 1, Micro 2. Line In Stereo. Headphone.

Optionals Footswitch 6 or 13. Volume Pedal. Bag.

Power supply External 9 V.

Dimensions ( W x D x H ) 352 x 241 x 94 mm.

Weight 3,5 Kg.

 

 

 

??

Doplňkové parametry

Kategorie: Ketron
Záruka: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.