M-750D

Kód: M-750D
Novinka
Neohodnoceno
12 870 Kč 12 870 Kč / 1 ks
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
16.4.2024

Zesilovač HH M-750D je koncový zesilovač z nové řady M. Tyto zesilovače  jsou vysoce výkonné  zesilovač třídy H s lineárním toroidním zdrojem a jsou navržené tak, aby poskytovaly maximální výkon pro náročné aplikace.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výkonové zesilovače HH řady M jsou vysoce výkonné 2U rackové zesilovače třídy H s lineárními toroidními zdroji. Zesilovače jsou navržené tak, aby poskytovaly maximální výkon pro náročné aplikace. K dispozici jsou tři modely, které se vyznačují odolnými toroidními napájecími zdroji s nízkou úrovní šumu a robustní konstrukcí. Jsou proto skvělou volbou všude tam, kde potřebujete maximálně věrné zesílení s vysokým výkonem.

Zesilovače HH třídy M nabízí široké možnosti konektivity. Jsou vybaveny kvalitními symetrickými vstupy s konektory XLR a pro připojení boxů lze volit mezi konektory SpeakON(®), nebo výstupy s vazebními sloupky. Dle zdroje signálu lze u vstupních konektorů volit dvě úrovně citlivosti. Volba se provádí posuvným přepínačem.

U zesilovačů HH třídy M lze rovněž volit ze tří režimů provozu. K dispozici je režim Stereo, kdy jsou signály přivedené na vstupy L & R zesilovány oběma kanály s ovladači hlasitosti L & R. Dále je možné volit režim Parallel, kdy je signál přiveden pouze do jednoho vstupu a je zesilován oběma zesilovači s ovladači L & R. V režimu Bridge je signál přiveden pouze do jednoho vstupu a je zesilován pouze jedním zesilovače a nastavení probíhá pomocí jednoho ovladače.

Dvojice ovladačů hlasitosti, která je umístěná na předním panelu je doplněná světelnými indikátory, které poskytují rychlou informaci o stavu důležitých funkcí a obvodů zesilovače. Tyto indikátory poskytují informaci především informaci o tom, zda jsou aktivovány ochranné obvody zesilovače a zesilovač je tak chráněn před případným poškozením. Dále je k dispozici kontrolka vestavěného limiteru, který poskytuje ochranu před přebuzením signálu a zajišťuje tak čistý zvuk bez přítomnosti zkreslení. Poslední kontrolka indikuje zapnutí zesilovače a připravenost k provozu. Ochranné obvody jsou doplněny tlačítkem Reset, kterém lze zesilovač opět uvést do provozu, pokud pominou extrémní provozní podmínky, které vedly k jeho vypnutí (například provoz do příliš nízké impedance). O hladký provoz se stará dvojice větráků s proměnlivou rychlostí otáček.

Společnost HH má více než pět desetiletí zkušeností s navrhováním kvalitních výkonových zesilovačů a byla jedním z průkopníků v této oblasti. Tyto poznatky byly vtěleny do nové řady M, aby poskytovala radost ze hry široké obci hudebních nadšenců a profesionálů.

Parametry:

koncový zesilovač 2U ● výkon do 4 Ohm: 2x750W stereo ● výkon do 8Ohm: 2x 500W stereo ● můstek: 1x1500W do 8 Ohm ● konstrukce: třída H s lineárním toroidním zdrojem ● chlazení: větrák s proměnlivou rychlostí otáček ● signálové vstupy: 2x symetrický vstup s konektorem XLR ● výstupy pro reproduktory: 2x výstup s konektorem Speakon, 2x XLR, 2x svorky ● ochrany: soft start, VKV, VF, zkrat, přetížení, omezení klipu, přehřátí ● indikátor přebuzení ● ovladače: 2x ovladač hlasitosti, síťový vypínač, přepínání vstupní citlivosti, přepínač režimů provozu Bridge & Routing ● kontrolky: napájení, přítomnost signálu, přebuzení a zásah limiteru, idikátor ochranných obvodů ● váha: 12,5kg

 

" allowfullscreen="allowfullscreen">

 

" allowfullscreen="allowfullscreen">

Doplňkové parametry

Kategorie: Serie M
Záruka: 24 měsíců
EAN: 5060109457926

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.