Lounge with SSD 240GB

Kód: LOUNGE-SSD240GB
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Ketron
42 990 Kč 42 990 Kč / 1 ks
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024

Díky profesionálnímu multimediálnímu přehrávači, vynikajícímu bicímu automatu, plnohodnotným orchestrálním hlasům a basům, mikrofonním vstupům a stemovému přehrávači je LOUNGE kompaktním nástrojem "vše v jednom" pro dokonalé živé vystoupení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

MULTIPLAYER & ZVUKOVÝ MODUL
Lounge je profesionální multimediální přehrávač, který umí číst a přehrávat širokou sadu formátů souborů, včetně Midi, Mp3, Wav, Txt, Pdf, Mp4 a dalších. Lounge je vybaven všemi funkcemi a vlastnostmi, které potřebujete pro skvělý karaoke večer, jako jsou Lyrics, Lead Mute, Crossfade, Search a XFade, 2 x mikrofonní nezávislé vstupy s efekty a 3 hlasový vokalizér. Lounge je vybaven vysoce kvalitním enginem pro generování zvuku, plným úžasných zvuků KETRON a 62 novými akustickými a elektronickými stereofonními bicími sadami, které zajišťují nejlepší reprodukci pro GM Midi písně. Jedinečná funkce Drum Remix umožňuje remixovat bicí stopu Midi souboru s jednou z přirozeněji znějících zvukových stop z obrovské knihovny Live Drums (všechny Live Drums jsou nahrány ve studiu se špičkovými bubeníky).

BICÍ AUTOMAT
Lounge obsahuje úžasný Drum Machine s až 269 továrními bicími styly, který nabízí nebývale vysokou úroveň přizpůsobení rytmu a umožňuje míchat dohromady audio Live Drums, 3 latinskoamerické perkusní Groovy, smyčky a Midi Patterny. K dispozici jsou také vlastní Styly bicích: do Lounge můžete nahrát vlastní Styly bicích skloubené se 4 variacemi, Fill, Break a Intro/End. Pomocí nástroje Drum Mixer můžete přesně vyvážit všechny různé sekce Midi bicích, jako jsou Kick, Snare, Hi Hat, Toms, Cymbals atd. individuálním nastavením hodnot hlasitosti, panoramy a dozvuku. Pro streamované stopy Live Drum je k dispozici další stereofonní ekvalizér. Díky kvalitě a rozmanitosti patternů je Lounge Drum machine báječným partnerem pro všechny hráče na piano nebo jazzové varhany, stejně jako pro profesionální domácí studiovou produkci.

STEAM
Stem je nová speciální funkce Lounge, která umožňuje přehrávat až 5 zvukových stop současně v dokonalé synchronizaci. Zvukové stopy mají individuální ovládání Mute, Volume a můžete nastavit transpozici a tempo všech stop současně, aniž byste měnili výšku tónu bicích. To vám nabízí velkou flexibilitu Midi s vynikající kvalitou Audia: například můžete vyloučit Piano nebo Basovou linku v případě, že je chcete hrát živě. typickým použitím Stems mohou být špičkové kvalitní Songy s nebo bez lead linky (Minus One), zvláště užitečné pro baviče jako zpěváky, kytaristy nebo saxofonisty, nebo obecné audio Riffy vhodné pro Jam improvizace. Můžete nahrát vlastní Stem nebo si vybrat některý z klasických mezinárodních hitů, které vám dodá KETRON.

VOICES & BASS
Lounge není jen přehrávač, je to vlastně kompletní pódiový keyboard se skvělými zvuky klavíru, elektrického piana, smyčců, varhan, dechů, kytary a sól. V režimu Voice Edit můžete kombinovat až 4 různé barvy a vytvářet tak bohaté vícevrstvé Zvuky. Obsahuje také velmi užitečnou sekci Manual Bass pro interprety, kteří jsou zvyklí nahrazovat baskytaristu levou rukou. Stačí jen připojit master keyboard přes MIDI in port nebo přes USB.

GUITAR
Lounge je mimořádně vhodný i pro sólové kytarové baviče, a to díky kytarovému vstupu se speciálními efekty (Chorus, Reverb, Delay, Distortion, simulace reproduktorů kabinetu atd.).

AKORDEÓN
Dalšího unikátního řešení Lounge Voices je dosaženo ve spojení s Midi akordeonem. Nastavením režimu Classic má akordeonista k dispozici samostatné Zvuky pro pravou ruku, levou ruku basy, které lze uložit na Registracích pro kompletní koncertní perforaci. Velkou výhodu může jazzový akordeonista využít také interní Styly bicích.

Parametry:

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Audio a midi přehrávače
Záruka: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.