LFSUPER60-112
Kód: LFSUPER60-112
Neohodnoceno
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
Detailní informace
Detailní popis produktu
LFSUPER60-112_Misc20
LFSUPER60-112_Misc18
Kombo je osazeno 12“ reproduktorem HH H1260, který byl speciálně navržen pro tuto modelovou řadu. Na zadním panelu lze měnit výkonový režim zesilovače a pokud je třeba tiše cvičit, je možné kombo přepnout do režimu výkonu <1W. Kombo je také vybaveno efektovou smyčkou pro připojení externího efektu. Výstup smyčky lze rovněž použít jako linkový výstup. 3-pásmový ekvalizér je doplněn obvodem Tone, který pracuje podobně jako tónová clona na kytaře a umožňuje rychlou změnu barvy zvuku.
Hlavní parametry:
• výkon: 60W RMS
• režim názkého výkonu <1W
• dva kanály zesilovače
• funkce Boost - možnost ovládání nožním pedálem
• třípásmový pasivní tónový EQ
• integrovaný digitální reverb SECRET PATH (přepínatelný nožním ovladačem)
• plně analogová signálová cesta
symetrický DI výstup s technologií LA-IR s vysoce kvalitní emulací boxů 1x12 & 4x12
• zakázkový reproduktor 12“ HH s designem H1260 8 Ohm
• efektová smyčka
• vstup stereo AUX in
 • stereofonní výstup pro sluchátka
Doplňkové parametry
Kategorie: Lionheart Foundry
Záruka: 24 měsíců
EAN: 5060109458886
Výkon: 60W
Reproduktor: 12" HH 1260
Počet kanálů: 2
Režim nízkého výkonu < 1W: Ano