Laney Nexus SLS-112

Kód: LANEY NEXUS SLS-112
Novinka
Neohodnoceno
25 500 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
29.5.2024
hybridní basové kombo * výkon: 1x 500W @ 4 Ohm * reproduktory: 1x12“ s neodymovým magnetem + tlakový driver s 1“ hornou, vypínání driveru & volba intenzity * vstupy: Hi & Lo, nastavitelná citlivost ovladačem Gain * 4-polohový ovladač Shape pro volbu křivky EQ * funkce Tilt pro práci se středovými frekvencemi * funkce Touch pro volbu „utaženého“ nebo „otevřeného“ tónu * lampový předzesilovač s ECC83 * ekvalizace: 3-pásmový EQ s parametrickými středy * nožní ovladač: FS4-NSL – není součástí balení * výstup pro externí box: 1x kombinovaný konektor Neutrik Jack/Speakon, impedance 8 Ohm * efektová smyčka: přepínatelná intenzita výstupního signálu / Bypass * výstup DI: symetrický s konektorem XLR, režimy: Pre/Post/Output, ovladač hlasitosti, funkce odzemnění * výstup pro ladičku * USB konektivita: USB výstup, výstup signálu ve dvou kanálech (čistý a preamp), zpětný monitoring do sluchátek, zpětné přivedení čistého signálu do zesilovače * spínatelný kompresor * vestavěný limiter * efekty: Reverb, Chorus * Harmonizér: přimíchání kvinty nebo oktávy ke hranému tónu * Pomocný vstup Aux : Jack 3,5mm, ovladač hlasitosti * Sluchátkový výstup : stereo Jack, ovladač hlasitosti a volba zdroje signálu * váha: 19,5Kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

Laney NEXUS SLS-112 je moderní basové kombo, plně vybavené pro potřeby moderního nahrávání i živého hraní. O dostatečný výkon komba se strará unikátně řešený koncový zesilovač třídy D s elektronkou ECC83 umístěnou mezi předzesilovač a koncový stupeň. Odezva zesilovače je díky tomu velmi podobná jako u celolampového zesilovače. Navíc lze charakter tónu ovlivnit nastavením funkce TOUCH a získat tak zvuk charakteristický pro lampový zesilovač, avšak v mnohem menším, lehčím a kompaktnějším balení.

Zesilovač skvěle spolupracuje s kvalitním 12" reproduktorem s neodymovým magnetem a 1" tlakovým driverem. Předzesilovač komba nabízí výkonný EQ s parametrickými středy, funkci Shape se 4 přednastavenými křivkami EQ a unikátní funkce TILT a TOUCH, které mění charakter zvuku. Vše je doplněno digitálními efekty pro dozvuk (hall, reverb) a harmonizaci (k hranému tónu lze přidat kvintu nebo oktávu). Ve výbavě komba NEXUS SLS-112 rovněž nalezneme vestavěný kompresor a limiter.

Na zadním panelu nechybí symetrický linkový výstup s přepínáním režimů (PRE,POST,OUTPUT) a tlačítkem pro případné odzemnění zesilovače. S moderně řešeným USB je velice snadné nahrát Vaší basovou linku přímo do počítače. USB je doplněno o signálový vstup "Re-amp Send", který umožňuje změnit nastavení zesilovače na již nahranou stopu. Lze tak snadno experimentovat se zvukem nahrávky, aniž by bylo třeba změnit nastavení zesilovače a nahrávat part znovu. Laney NEXUS SLS-112 má rovněž sluchátkový výstup s regulací hlasitosti, pomocný vstup pro připojení MP3, efektovou smyčku a výstup pro ladičku. Všechny funkce lze ovládat přibaleným footswitchem FS4-NSL.

Kombo Laney NEXUS SLS-112 je sestaveno z těch nejkvalitnějších komponent a nabízí velkou nadstandardní výbavu. Unikátně řešený koncový zesilovač, kvalitní překližková skříň a výkonný 12" reproduktor tvoří harmonický a dokonale sladěný celek. Kombo je navíc velmi snadno přenosné a váží pouhých 19,5Kg. Jedná se tedy o moderně řešený, plně profesionální aparát vybavený moderními prvky se zvukovým projem lampových zesilovačů.hybridní basové kombo * výkon: 1x 500W @ 4 Ohm * reproduktory: 1x12“ s neodymovým magnetem + tlakový driver s 1“ hornou, vypínání driveru & volba intenzity * vstupy: Hi & Lo, nastavitelná citlivost ovladačem Gain * 4-polohový ovladač Shape pro volbu křivky EQ * funkce Tilt pro práci se středovými frekvencemi * funkce Touch pro volbu „utaženého“ nebo „otevřeného“ tónu * lampový předzesilovač s ECC83 * ekvalizace: 3-pásmový EQ s parametrickými středy * nožní ovladač: FS4-NSL – není součástí balení * výstup pro externí box: 1x kombinovaný konektor Neutrik Jack/Speakon, impedance 8 Ohm * efektová smyčka: přepínatelná intenzita výstupního signálu / Bypass * výstup DI: symetrický s konektorem XLR, režimy: Pre/Post/Output, ovladač hlasitosti, funkce odzemnění * výstup pro ladičku * USB konektivita: USB výstup, výstup signálu ve dvou kanálech (čistý a preamp), zpětný monitoring do sluchátek, zpětné přivedení čistého signálu do zesilovače * spínatelný kompresor * vestavěný limiter * efekty: Reverb, Chorus * Harmonizér: přimíchání kvinty nebo oktávy ke hranému tónu * Pomocný vstup Aux : Jack 3,5mm, ovladač hlasitosti * Sluchátkový výstup : stereo Jack, ovladač hlasitosti a volba zdroje signálu * váha: 19,5Kg
Doplňkové parametry

Kategorie: Laney
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 19.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.