Ketron SD9 - profesionální keyboard

Kód: KETRON SD9
Novinka Doporučujeme
Neohodnoceno
ZDARMAZDARMA
SD9fronteA 0069
89 900 Kč 89 900 Kč / 1 ks
Vyprodáno
Můžeme doručit do:
24.6.2024
Nejnovější profesionální keyboard značky Ketron pro domácí i širší využití. Kromě standardních vlastností svého předchůdce SD7 se SD9 může pyšnit novými vychytávkami. Firma Ketron vždy inspirovala velké muzikanty svými absolutně věrnými zvuky pyšnící se titulem „Best Natural Sounds“.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

 

ÚVOD

Nástroje Ketron vždy udivovaly svými dokonalými zvuky a velmi vkusně a citlivě zpracovanými hudebními styly. Věrná této tradici, přichází firma Ketron se zcela novým konceptem profesionálního keyboardu v podobě SD9 a verze bez kláves SD90. Jedná se o nástroje s unikátními zvukovými možnostmi, zcela novými funkcemi, vybavené tou nejmodernější technologií. Jedná se zcela jednoznačně o pravou volbu pro hudební profesionály harjící živě, pro studiovou práci, ale i nadšené amatéry, kteří nechtějí dělat ve své tvorbě žádné kompromisy.

ZVUKY

Zvuková banka profesionálního keyboardu Ketron SD9 nabízí 2 zcela nové zvuky koncertního křídla a nové zvuky elektrického piána. Tyto zvuky pořízené nekompromisní technikou vícevrstvého samplingu, s dlouhým přirozeným dozvukem a velmi vysokou zvukovou kvalitou předčí vše, co bylo dosud nabídnuto v rámci kategorie profesionální keyboard. SD9 přináší rovněž bohatě vybavenou, přepracovanou knihovnu orchestrálních zvuků se zvuky elektrických a FM pian, smyčců a dechových nástrojů, ať už jako sólových nástrojů, nebo celých sekcí. Dále lze najít zvuky baskytar, syntetické zvuky a originální zvuk varhan se skutečnými samply pomalých a rychlých rotorů. Kvalita sólových dechových nástrojů jako jsou hoboje, flétny, zobcové flétny, nebo peruánská flétna Vám dovolí vyjádřit každou Vaší emoci jako nikdy předtím.

AUDIO DRUMS

Od prvního představení nástrojů z řady Audya pokračuje firma KETRON v unikátní technologii implementace živých bicích do svých hudebních aranží a stylů. V nástrojích SD9 a SD90 dosáhla tato snaha absolutního vrcholu. Nástroje nabízí 250 audio bicích včetně smyček akustických i elektronických bubnů a ohromující sadu více než 400 groovů latinských perkusí.

LIVE GUITARS

Keyboard Ketron SD9 nabízí i obří knihovnu živých kytar, která čítá více než 100 zvuků kytar včetně folkových kytar, které se skvěle hodí na podkres unplugged písní. V nabídce však nechybí ani rockové kytary, nebo vzory gipsy a  jazzových kytar. V kombinaci s audio bicími a basou představují perfektní doprovod pro vaše písně.

LAUNCHPAD

Díky vysoce kvalitním profesionálním zvukům, komplexním Midi frázím, Live Audio bicím a jiným souborům, zvládl KETRON sestavit živě znějící keyboard, omezený jen Vaší představivostí. Nový LaunchPad posunul laťku ještě výš a překonal lehká omezení v oblasti jádra stylu (harmonické neshody, strukturovaný způsob hry). Tento nový prvek vám ve zkratce umožňuje hrát rafinované midi a audio sekvence a zároveň vše dotykově ovládat. Stručně, LaunchPad se skládá z audio/midi sekvencí a smyček, jejichž tonalitu můžete ovládat buď dohromady v reálném čase nebo je následovat a synchronizovat! SD9 dokáže spravovat až 12 podložek/prvků (pad) v jedné scéně zároveň a načíst najednou až 6 scén. Každý pad může znít jako Audio Drum, basa, kytara nebo perkusivní groove. Tím vzniká spousta hudebních dat, která můžete v daný čas vyvolat a použít. Tak můžete přednést píseň po svém a zároveň ji obohacovat speciálními efekty, organizovat její strukturu … a to vše za pochodu!

STYLES

Ketron SD9 rovněž nabízí skvělý výběr hudebních stylů – doprovodů. Styly je možné obohatit o smyčky audio bicích a Latin groovů. Každý styl má několik variací a mnoho možností přechodů a automatických začátků a ukončení. Samostatnou možností jsou styly Unplugged, které sestávají z audio bicích, živých kytar a piána a basy. Oblíbené styly je možno ukládat do sestavy MY LIST, která umožní rychlý přístup k 64 nejoblíbenějším stylům.

USER MEMORY/SAMPLE EDITOR

Masivní kapacita (700Mbyte) přepisovatelné paměti umožňuje ukládání uživatelských zvuků a dat z ostatních knihoven Ketron. Díky Sampler Editor menu může uživatel také samplovat své vlastní zvuky, nebo sady bicích a ukládat je.

PLAYER

Ketron SD9 je rovněž výkonným duálním profesionálním přehrávačem hudebních souborů. Nástroj přehrává všechny oblíbené formáty jako jsou:   Mp3, MIDI (různé formáty s texty), Wav, Flv, Cdg, Mp4, Avi, M4a, Jpg, a Txt. Funkce Playeru rovněž nabízí pokročilé funkce automatického přechodu z jedné skladby do druhé, Lead Mute, která vypne sólový hlas a ponechá pouze doprovod a vyhledávání skladeb podle písmen nebo čísel. Text skladby je zobrazován na displeji, nebo na připojeném monitoru. Pro rychlý přístup ke skladbám slouží funkce Juke box a obohacení o speciální DJ efekty zajišťuje funkce DJ menu. Funkce Restyle umožňuje ve stávajících MIDI souborech výměnu často monotónní linky bicích za atraktivní Audio bicí z knihovny SD9. Integrovaný výstup DVI umožňuje připojení monitoru a současné přehrávání videa na externím monitoru a hudebních souborů.  

MODELING

Funkce Modeling je výkonná aplikace, která vám umožní modifikovat libovolný styl pomocí stovek uložených šablon bicích, bas, piána, kytar a dalších složek automatického doprovodu. Jednotlivé části doprovodu můžete libovolně zapínat či vypínat a měnit jejich obsah.

AUDIO MULTITRACK

Funkce Audio Multitrack umožňuje přehrání vícevrstvých souborů wave. Multitrack audio představuje excelentní alternativu k tradičním souborům MP3 a Way. Navíc je možné kontrolovat hlasitost všech šesti složek doprovodu slidery na předním panelu nástroje. Do hudební stopy lze navíc vložit klik metronomu a odeslat ho na sluchátkový výstup jako pomůcku pro další hudebníky.

DSP

Ketron SD9 je vybaven výkonnou DSP jednotkou s efekty Chorus, Reverb, Phaser, Tremolo, Flanger, Echo Delay, Overdrive, 4 pásmovým parametrickým EQ a nezávislou jednotkou Efx s dvojitým Insert vstupem a efekty Distortion, Rotary a Autopanning efekty.

REGISTRATION

K rychlému uložení všech hlavních nastavení na hlavním panelu slouží funkce Registration. Pro tento účel nabídzí SD-90 čtveřici bank, kdy každá banka pojme až 1024 registrací.

AUDIO & MIDI RECORDING

Ketron SD9 je také vybaven novou funkcí Audio & MIDI recording, která umí zaznamenat soubory audio i MIDI. Je možné nahrát krátké patterny v režimu Phrase a poté z nich vytvořit hudební smyčky, nebo nahrát kompletní party v režimu Song. Audio stopu je možné zaznamenat jako soubor WAV, který může být dodatečně měněn včleněním startů a ukončení.

KEYBOARD

Profesionální keyboard SD9 je osazen dynamickou polovyváženou klaviaturou s 76 klávesami s funkcí aftertouch. Odezvu dynamiky lze nastavit v rozmezí 4 stupňové škály. K modulačním kolečkům Pitch a Modulation lze přiřadit další funkce jako Morphing nebo Filter.

USER INTERFACE/USB

Nový kapacitní 7“ dotykový displej poskytuje dokonalý přehled a kontrolu nad všemi funkcemi keyboardu Ketron SD9. Některé z funkcionalit SD9 umožňují připojení externího USB flash disku. Nástroj je vybaven trojicí USB Host konektorů. Lze tak snadno připojit USB disky, extrení HD, mechaniky CD Rom a další digitální zařízení včetně tabletu a chytrého telefonu. Nástroj lze také velmi pohodlně propojit s počítačem pomocí konektoru na zadním panelu.

PLAY MODES

Nástroj Ketron SD9 nabízí několik různých herních režimů, které pokrývají širokou škálu herních situací. V režimu PIANIST se Ketron SD9 změní v klasické piáno. Pokud chcete přidat manuálně ovládanou basu, přejdete do režimu BASSIST. Pokud přidáte funkci aranžéru, řídí se harmonie doprovodu hrou obou rukou. Nástroj nabízí i special režim pro akordeon s názvem Accordion. Pro klasickou hru s doprovodem využijete režim Style, kdy levá ruka ovládá harmonii doprovodu. V režimu Organ lze k nástroji připojit nožní manuál a poskytnout tak autentický zážitek hry na chrámové varhany.

MICRO/VOCALIZER

Pokud současně při hře na klávesy zpíváte, jistě oceníte perfektní zázemí, které nabízí Ketron SD9 pro váš mikrofon – symetrický mikrofonní vstup s plynule nastavitelnou citlivostí, oddělený audio výstup a efektovou jednotku s efekty Reverb, Echo, Equalizer, Noise Gate, Compressor, Pitch Shifter s 10 presety a 10 uživatelskými programovatelnými možnostmi. Představu, že zpívá celý sbor je možno navodit díky integrovanému Vokalizéru, který nabízí 4 harmonizované hlasy.

PODPORA

Nástroj je dodáván s českým návodem.

 

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ketron
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 16 kg
Váha: 16 Kg
Klaviatura: Funkce Aftertouch, 76 polovyvážených kláves
Display: barevný LCD TFT 7", dotykový
Zvuky: 670 zvuků

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.