IRT60H - kytarový zesilovač

Kód: LANEY IRT60H
Neohodnoceno
21 750 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
26.6.2024
celolampový zesilovač * výkon: 60W RMS * kanály: 3, 1x čistý Clean, 2 zkreslené Rhythm a Lead * osazení: předzesilovač 4x ECC83, koncový stupeň 2x 6L6 * equalizer: basy, středy, výšky, u všech ovladačů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Laney IRT60H - moderní lampový zesilovač

Zesilovače z řady Ironheart jsou moderní stroje s ohromující výbavou, širokou škálou zvuků a agresivním designem. Variabilně nastavitelné ovladače Lead Gain a Rhythm Lead dokáží vykouzlit celou armádu ďábelsky šťavnatých a hutných zkreslených zvuků. Díky 3 kanálům a ovladači s názvem Pre Boost je zesilovač IRT60H nejen vynikajícím metalovým zesilovačem, ale i skvělým společníkem pro celou paletu ostatních žánrů a stylů. Zvuky od cinkajícího křišťálově čistého, přes bluesově nakřáplý, rockově dravý, až po natavený agresivní lead, jsou k mání na stisk přepínače.
Zesilovač IRT60H je představitelem moderně pojatého lampového zesilovače, který je schopen nabídnout nejen pár plných metalových zvuků, ale díky své moderní koncepci i mnoho dalšího. Zárukou toho nejlepšího zvuku jsou ručně vybírané elektronky TAD 6L6.


Předzesilovač

Rozložení ovládacích prvků předzesilovače je velmi přehledné a logické. K dispozici jsou 3 oddělené kanály : Clean, Rhythm a Lead. Každý kanál je vybaven ekvalizérem s pasivními korekcemi. Všechny ovladače ekvalizéru jsou zatahovací/vytahovací (Push/Pull), takže díky rozsáhlým možnostem ekvalizéru najde požadovaný zvuk skutečně každý. Ve výstupní sekci se nachází ovladač Dynamic, který umožňuje ovládat vzájemnou interakci mezi zesilovačem a reproduktory v závislosti na zvolené hlasitosti. Ovladačem Tone control ze stejné sekce nastavíme finální zabarvení zvuku. Pro dokonalý dozvuk je zesilovač vybaven zakázkovým digitálním Reverbem. Velmi zajímavou funkcí je možnost hry na redukovaný výkon koncového stupně. Tuto činnost lze řídit ovladačem Watts. Není tedy nutné volit mezi kvalitním tónem a výpovědí z domu. Kvalitní tón bez kompromisů při nízké hlasitosti lze snadno dosáhnout za pomoci tohoto ovladače.

PRE BOOST


Jednou z nejzajímavějších novinek, kterou je IRT60H obdařena, najdeme zcela vlevo na kanále Lead. Jedná se o funkci PRE-BOOST, kterou je možné spínat nožním ovladačem. Tento obvod obstará „nakopnutí“ zvuku ještě před hlavním zkreslením. Dojde tak v většímu vybuzení první elektronky předzesilovače a zvuk získá více dynamiky. Ke stejnému účelu jsou používány nejrůznější kytarové krabičky, které však v mnohých případech negativně zasáhnou do struktury čistě lampového zvuku.

Zadní panel

Na zadním panelu neleznete veškerou potřebnou výbavu pro propojení zesilovače s externími přístroji. Je zde pět výstupů pro připojení boxů, efektová smyčka s variabilní citivostí vstupů, výstupy pro nožní ovladače a přepínání biasu koncových elektronek. Zesilovač je z továrny osazen koncovými elektronkami 6L6, avšak po přepnutí biasu ho lze osadit i elektronkami EL34.  Design

Povrch zesilovače tvoří odolný potah Tolex. Dvě robustní madla na přenášení, rudě nasvícený vnitřek a velká mřížka na obou stranách zesilovače podtrhují moderní, dynamický vzhled IRT60H. Tento zesilovač se skvěle vyjímá na každém pódiu a vypadá stejně dobře jako hraje !

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Laney
Záruka: 24 měsíců
Výkon: 60W
Váha: 16,5 Kg (zabalené 21Kg)
Ekvalizér: basy, středy a výškykaždý ovladač lze vytáhnout a zastrčit (systém Push-Pull)
Presence: AnoOvladač TONE
Výstupy pro reproduktory: 2x s konektorem Jack 6,3mmImpedance : 4, 8 nebo 16Ohm
Nožní ovladač: FS-4 v ceně zesilovačepřepíná : kanály, PRE BOOST a Reverb
Efektová smyčka: Anonastavitelná intenzita
Rozměry (výška, šířka, hloubka): 271 x 678 x 288mm
Funkce Boost: lze spínat přes nožní ovladačspínatelná funkce PRE BOOST
Počet kanálů: 3 kanály :Kanál č.1 CleanKanál č.2 RhythmKanál č.3 Lead
Druh zesilovače: třída A/B
Redukce výkonu konce: AnoFunkce VARI WATTS
Koncové elektronky: 2 x 6L6
Elektronky v předzesilovači: 4 x ECC83
Reverb: Anodigitální

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.