IRT-SLS - kytarový zesilovač

Kód: LANEY IRT-SLS
Novinka
Neohodnoceno
15 760 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
3.6.2024
Zcela nový ultra moderní kytarový zesilovač s výkonem až 300W. Bohatá výbava včetně unikátní USB konektivity T-USB, EQ s Push-Pull ovladači, digitálního Reverbu, výstupům pro tiché nahrávání a cvičení a hlavně 3 kanály nadupaného kytarového zvuku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Laney IRT-SLS představuje zcela nový koncept moderního zesilovače s lampovým předzesilovačem a koncovým stupněm třídy D o výkonu až 300W RMS. Díky tomuto technickému řešení se může zesilovač pochlubit výjimečně nízkou váhou 3.5kg.

Zesilovač Laney IRT-SLS nabízí 3 plnohodnotně vybavené kanály Clean, Rhythm & Lead s nezávislými korekcemi a samostatným EQ. Variabilitu EQ umocňují Push-Pull ovladače, které vytažením získávají vyšší účinnost. Výkon koncového zesilovače lze vytažením ovladače celkové hlasitosti zvýšit ze standardních 60W až na 300W.

Zcela unikátně řešená USB konektivita nese název T-USB. Do připojeného zařízení je odeslán odděleně jak čistý signál, tak i signál ovlivněný korekcemi zesilovače. Po nahrání stopy lze zpět zaslat z USB zařízení do zesilovače čistý signál a současně měnit nastavení korekcí. Je tedy velmi snadné experimentovat se zvukem, aniž by bylo třeba stopu znovu nahrávat.

Zesilovač Laney IRT-SLS je uzpůsoben pro tiché nahrávání a cvičení. Lze tedy připojit nahrávací zařízení, nebo sluchátka, aniž by bylo třeba připojovat kytarový box.

Propracovaný symetrický DI výstup nabízí tři režimy provozu : signál zesilovače bez simulace boxu, simulaci kytarového boxu 1 a simulaci kytarového boxu 2. Výbavu doplňuje digitální Reverb, sluchátkový výstup s ovladačem hlasitosti, pomocný vstup pro CD nebo MP3 a vstup pro nožní ovladač, který je přibalen.

Laney IRT-SLS je moderně zpracovaný kytarový zesilovač s širokou škálou zvuků, bohatou výbavou a atraktivním agresivním designem. 

 

Parametry :

* Hybridní zesilovač do racku s USB konektivitou

* výkon: 60W v režimu Standard & 300W v režimu High Power

* 3 kanály: 1x čistý Clean, 1 x Rhythm, 1x Lead

* osazení: 2x ECC83 v předzesilovači, koncový stupeň třídy D

* EQ: basy, středy, výšky, u všech ovladačů lze vytažením zvýšit jejich účinnost (Push-Pull)

* spínatelný obvod PRE BOOST

* digitální Reverb

* nožní ovladač FS 4 v ceně

* variabilní efektová smyčka

* 2 výstupy pro externí boxy

* provoz do 8 a 16 Ohm

* výstup pro tiché nahrávání bez nutnosti připojit reproduktor

* sluchátkový výstup

* vstup pro MP3

* symetrický linkový výstup DI s konektorem XLR a emulací boxu

* USB výstup pro použití s libovolným DAW * podsvícené logo

* footswitch: FS4 - součást balení, přepínače: Channel, Clean, Reverb & Pre Boost

* T-USB: SLS odesílá jak čistý signál, tak i signál ovlivněný korekcemi zesilovače se  zpětným chodem. Lze tedy nahrát pouze jednu verzi a poté pouze měnit nastavení korekcí

* váha: 3.5kg

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Laney
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 3.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.