G-Track Pro

Kód: G-TRACKPRO
Novinka
Neohodnoceno
5 790 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
18.6.2024
Samson G-Track Pro je profesionální All-in-one USB mikrofon * velkomembránový studiový kondenzátorový mikrofon s vestavěným audio interface a mixem * umožňuje současné snímání hlasu a nástroje a jejich monitoring přes sluchátkový výstup * duální 25 mm kondenzátorová vložka * přepínatelné charakteristiky: kardioidní, obousměrná (osmička), všesměrová (kulová) * frekvenční rozsah: 50Hz-20kHz * rozlišení: 24-bit, 96kHz * USB výstup pro připojení k PC nebo Mac * vstup s konektorem Jack 6,3mm pro připojení nástroje * stereo sluchátkový výstup s ovladačem hlasitosti pro okamžitý monitoring signálu * 3 barevná LED indikace pro Power/Clip/ Mute * k instalaci nejsou třeba žádné externí vladače * ovladače mixu: mikrofon, nástroj, sluchátka * masivní litá konstrukce * integrovaný stojan na stůl

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jeden mikrofon…od začátku do konce

Pokud se rozhodnete nahrávat s novým profesionálním USB mikrofonem Samson G-Track Pro, rozhodně nepotřebujete diplom nahrávacího technika. Profesionálně znějící nahrávku pořídíte snadno a rychle pouze sami. Vše je tak intuitivní a samozřejmé, že se můžete plně soustředit na vlastní nahrávání, aniž byste museli řešit zástup technických problémů. G-Track Pro je USB mikrofon se vstupem pro nástroj a integrovaným mixem, který umožňuje nahrávání dvou nezávislých audio kanálů současně. Mikrofon jet schopný sejmout Vaše audio ve vysokém rozlišení 24-bit/96kHz. V nahrávce tak bude zaznamenán každý detail Vaší produkce. Konektivita Plug-and-play zajišťuje snadné propojení s libovolným počítačem a použití bez nutnosti instalace externích ovladačů, či zvukových karet.

 

Mikrofon

Duální 1“ (25mm) velko-membránová kondenzátorová mikrofonní vložka zaznamená každý detail a nuanci Vašeho hlasu nebo nástroje. K dispozici jsou tři přepínatelné směrové charakteristiky : kardioidní (ledvinová), všesměrová (koule) a obousměrná (osmička). S touto výbavou najdete velmi snadno ideální řešení pro svůj projekt. Ovladač Gain, umístěný na předním panelu, zajišťuje optimální hlasitost signálu bez ohledu na to, kde je mikrofon umístěn.

Audio rozhraní

Mikrofon Samson G-Track Plus je vybaven vstupem pro nástroj s konektorem Jack 6,3mm. Díky tomuto vstupu lze snadno připojit basovou i elektrickou kytaru, elektro-akustickou kytaru nebo klávesy. Zpěvák či skladatel tak může velmi rychle nahrát hlas současně s hudebním doprovodem. Pro potřeby Podcastingu lze tímto způsobem připojit další mix a nahrávat další hosty. Přepínačem A Mono/ 2-Track lze přepínat různé režimy nahrávaní a nahrávat tak mikrofon a nástroj do jedné stopy, nebo odděleně do dvou stop, které je možné dodatečně editovat.

Mix

Mikrofon Samson G-Track Pro je vybaven plnohodnotným mixem s nezávislými ovladači hlasitosti pro mikrofon a nástroj. Kvalitu nahrávky lze velmi snadno a rychle zkontrolovat díky vestavěnému sluchátkovému zesilovači, který zajistí přímý monitoring nahrávky s nulovým zpožděním. Sluchátka lze připojit do vestavěného stereo sluchátkového výstupu s konektorem Jack 3,3mm. Nesmí chybět ani tlačítko Mute, které po stisku okamžitě ztiší všechny vstupní signály. 

?Kovový podstavec 

G-Track Pro je dodáván včetně masivního kovového podstavce. Mikrofon je trvale upevněn ve dvou pantech. Optimální polohu pro nahrávání je tak možno velmi snadno a rychle měnit.

 

Parametry :

* profesionální All-in-one USB mikrofon

* velkomembránový studiový kondenzátorový mikrofon s vestavěným audio interface a mixem

* umožňuje současné snímání hlasu a nástroje a jejich monitoring  přes sluchátkový výstup

* duální 25 mm kondenzátorová vložka

* přepínatelné charakteristiky: kardioidní, obousměrná (osmička), všesměrová (kulová)

* frekvenční rozsah: 50Hz-20kHz

* rozlišení: 24-bit, 96kHz

* USB výstup pro připojení k PC nebo Mac

* vstup s konektorem Jack 6,3mm pro připojení nástroje

* stereo sluchátkový výstup s ovladačem hlasitosti pro okamžitý monitoring signálu

* 3 barevná LED indikace pro Power/Clip/ Mute

* k instalaci nejsou třeba žádné externí vladače

* ovladače mixu: mikrofon, nástroj, sluchátka

* masivní litá konstrukce

* integrovaný stojan na stůl

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Samson
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 1.6 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.