CR288 Presentation

Kód: CR288PRESENTATION
Neohodnoceno
8 570 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Dvoukanálový UHF bezdrátový systém Presentation je vybaven dvěma klopovými mikrofony LM5 a dvěma hlavovými mikrofony HS5. Systém umožňuje současný provoz až 24 stanic, to znamená 48 uživatelů. Úctyhodný dosah 75m umožňuje využití i na větších aplikacích. Jistě oceníte pokročilé funkce, jako např. automatickou synchronizaci mezi vysílačem a přijímačem za pomoci infračerveného paprsku, aby bylo možné najít optimální kanál pro přenos. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dvoukanálový UHF bezdrátový systém Presentation představuje profesionální a moderní řešení pro bezdrátový přenos zpěvu nebo mluveného slova. Systém je vybaven dvěma klopovými mikrofony LM5 a dvěma hlavovými mikrofony HS5. Pokročilá UHF technologie umožňuje současný provoz až 24 stanic, to znamená současnou produkci až 48 uživatelů. Pokud je Vaším pódiem něco okolo fotbalového stadiónu,
nemusíte mít obavy. Úctyhodný dosah 75m umožňuje využití i na těch největších. Jistě též oceníte pokročilé funkce, jako například automatickou synchronizaci mezi vysílačem a přijímačem za pomoci infračerveného paprsku, která slouží k nalezení optimálního přenosového kanálu.

c288-unit

Uživatelsky přátelsky zpracovaný přední panel přijímače CR288 nabízí rychlý a přehledný obraz aktuálního nastavení. Jak jsme již zmínili výše, k výběru optimálního přenosového kanálu slouží dvě tlačítka Select, která spustí automatickou synchronizaci infračerveným paprskem mezi vysílačem a přijímačem. Aktuálně zvolený kanál je poté zobrazen za pomoci 7-segmentového LED ukazatele. Pokud dojde k přebuzení signálu, je tato skutečnost indikována diodami Peak. Protože se jedná o přenos mikrofonního signálu, jsou nezbytností dva symetrické výstupy s konektorem XLR pro přenos signálu do mixu. Navíc je zde i nesymetrický výstup s konektorem jack. 

V balení nalezneme obsahuje dva klopové mikrofony LM5 a dva hlavové mikrofony HS5. Všechny mikrofony mají uzamykatelné konektory. Vysílače jsou napájeny dvěma AA tužkovými bateriemi a jsou schopny až 8 hodinového provozu.

Systém Concert 288 Presentation nabízí vyspělou technologii a maximální univerzálnost kombinovanou s vysoce profesionálně zpracovaným bezdrátovým přenosem signálu. Je nezbytností všude tam, kde je zapotřebí vysoce kvalitní bezdrátový přenos mikrofonního signálu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.