CR288 Dual Handheld - bezdrátový systém

Kód: CR288 DUAL HANDHELD
Neohodnoceno
8 110 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024
2 kanálový, All-In-One bezdrátový systém UHF * přijímač CR288: skutečná diverzita minimaluzující výpadky signálu, možný souběžný provoz až 24 systémů (48 hráčů), funkce „Tone key“ a „Auto mute“ pro el

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dvoukanálový bezdrátový Concert 288 Handheld s mikrofony do ruky a s možností ladit přenosovou frekvenci umožňuje současný provoz až 12 systémů (24 účinkujících). Systém Concert 288 Handheld poskytuje oběma účinkujícím působivý dosah bezdrátového provozu 90 m mezi vysílači a přijímačem, takže je ideální pro velká pódia a zaplněné prostory. Aby byl zajištěn výkon bez rušení, je systém Concert 288 Handheld vybaven funkcí skutečné diverzity. To znamená, že přenos zajišťují dva přijímače a systém skenuje a vybírá přijímač s lepším přenosem. Pokud dojde k výpadku signálu, tónové tlačítko přijímače spustí funkci automatického ztlumení, která eliminuje jakýkoli šum v pozadí, dokud se signál neobnoví.

Bezdrátový přijímač CR288 je vybaven uživatelsky přívětivým předním panelem a poskytuje rychlé a snadné nastavení systému. Pro nalezení optimálního kanálu nabízí CR288 dvě tlačítka Select pro automatickou synchronizaci kanálů přijímače a vysílače prostřednictvím infračerveného paprsku. Panel dále obsahuje dvojitý 7-segmentový LED indikátor pro zobrazení provozních kanálů, dva knoflíky hlasitosti, dvě polohovatelné antény a také indikátory Ready a Peak pro optimální funkčnost a monitorování. Zadní strana přijímače obsahuje dva samostatné symetrické výstupy XLR pro směrování signálů do dvou samostatných kanálů mixážního pultu a také 1/4" nesymetrický výstup mixu, který oba signály mixuje do jediného kanálu pro přímé připojení do reproduktoru PA.

c288-unit

Concert 288 Handheld je vybaven dvěma ručními vysílači CH288 s dynamickými mikrofonními kapslemi Q6. Tyto ruční mikrofony přinášejí maximální všestrannost pro jakoukoli aplikaci se dvěma uživateli, zejména pro duetová vystoupení, stejně jako pro účast publika a situace, kdy je třeba vést rozhovor. Vysílače, z nichž každý může fungovat až osm hodin na dvě baterie AA, jsou zkonstruovány do nejjemnějších detailů, aby poskytovaly dokonalou reprodukci zvuku.

c288-mics

 

Bezdrátový systém Concert 288 nabízí pokročilou technologii a naprostou všestrannost, které poskytují vysoce kvalitní bezdrátový výkon všude tam, kde ho zpěváci, moderátoři, pedagogové a další potřebují.

 

Parametry:

2 kanálový, All-In-One bezdrátový systém UHF * přijímač CR288: skutečná diverzita minimaluzující výpadky signálu, možný souběžný provoz až 24 systémů (48 hráčů), funkce „Tone key“ a „Auto mute“ pro eliminaci šumu během výpadku signálu, synchronizace přijímače s vysílčem pomocí infračerveného paprsku, 7-segmentový displej zobrazující číslo kanálu, tlačítko Power, dvě antény, indikátory Audio a Ready, dva symetrické XLR výstupy pro dva samostatné kanály mixu, jeden nesymetrický výstup s konektorem Jack s mixem obou kanálů, samostatná korekce hlasitosti pro každý signál * vysílač CH288 : 2x vysílač s profesionálním dynamickým mikrofonem do ruky CL6, 8-hodinový provoz na dvě AA baterie, dosah 91m * příslušenství v ceně: adapter, sada pro montáž do racku, audio kabel s konektorem Jack

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.