BCC-Loudpedal-LTQ

Kód: BCC-LOUDPEDAL-LTQ
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Laney
10 450 Kč 10 450 Kč / 1 ks
Vyprodáno
Můžeme doručit do:
6.8.2024

Laney BCC-Loudpedal-LTQ je lampový zesilovač na podlahu/ pedál ze série BLACK COUNTRY CUSTOMS, která se vyrábí ve Velké Británii. Laney BCC-Loudpedal-LTQ byl navržený ve spolupráci s Tomem Quaylem, umělcem, který dlouhodobě spolupracuje se společností Laney.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Laney BCC-Loudpedal-LTQ je lampový zesilovač na podlahu/ pedál ze série BLACK COUNTRY CUSTOMS, která se vyrábí ve Velké Británii. Laney BCC-Loudpedal-LTQ byl navržený ve spolupráci s Tomem Quaylem, umělcem, který dlouhodobě spolupracuje se společností Laney.

Tom je předním světovým hráčem techniky fusion legato s vynikající pověstí umělce a pedagoga, který vyrobil a prodal velké množství vysoce ceněných výukových produktů tisícům kytaristů ze všech koutů planety. Tom je skutečným hráčem, je známý po celém světě a mezi své četné fanoušky může počítat Dweezila Zappu, Johna Petrucciho, Bretta Garsedu, Grega Howea, Andyho Timmonse a Tima Millera.

LIONHEART-LOUDPEDAL je navržen tak, aby se stal tónovým motorem flexibilní sestavy pedalboardu se sadou funkcí, které kopírují uznávanou celolampovou škálu Lionheart - s přidanou funkcí, která není součástí Lionheart - funkcí BOOST.

BCCLOUDPEDAL_LTQ_Main

Lionheart Loudpedal byl navržený s nejvyšší pečlivostí a ohledem na každý detail. BCC-Loudpedal- LTQ je ručně vyrobený v naší britské dílně BLACK COUNTRY CUSTOMS tak, aby produkoval čistý tón LIONHEART v analogovém, pedálovém zesilovači. LIONHEART LOUDPEDAL je dvoukanálový, 60wattový zesilovač s výkonným a přepínatelným EQ, úžasným reverbem a - vůbec poprvé u LIONHEART - vestavěným preamp boostem inspirovaným legendárním obvodem Black Country Customs Steel Park - jedním z oblíbených boost pedálů Toma Quaylea.

Design navržený ve spolupráci s Tomem, který průběžně testoval design a poskytoval nám informovanou zpětnou vazbu, nám pomohl přenést neuvěřitelně artikulované, bohaté tóny LIONHEART do podoby pedalboardu, který není větší než dvojitý pedál!

BCCLOUDPEDAL-LTQ_Misc05

LIONHEART-LOUDPEDAL je skutečně všestranný, pokud jde o jeho způsob využití. Můžete jej postavit před svůj běžný zesilovač a používat jej jako vysoce kvalitní dvoukanálový efektový pedál, který pokrývá paletu zvuků od clean přes boost až po plně zkreslený zvuk. LIONHEART-LOUDPEDAL však využít i jako samostatný zesilovač a můžete ho zapojit přímo do pasivního kabinetu na pódiu nebo ve zkušebně.

LIONHEART-LOUDPEDAL se dodává s dvěma IR nahrávkami boxů, které Tom vytvořil speciálně pro LIONHEART-LOUDPEDAL. Tyto emulace boxů jsou odesílány na symetrický DI výstup a mohou být dále upravovány a uloženy přes externí bezplatnou aplikaci LA-IR. Do zařízení LIONHEART-LOUDPEDAL můžete nahrát i své oblíbené IR od třetích stran.

BCCLOUDPEDAL_LTQ_Back

 

Parametry:

 • 60 W RMS
 • Dva nezávislé kanály s nožním přepínáním navržené od základu tak, aby kopírovaly tón a pocit z lampové řady Lionheart
 • Kanál 1 a 2 s funkcemi Gain, Volume a přepínatelnými hlasitostmi Bright, Natural a Dark
 • Vestavěný Footswitchable Pre-Boost s nastavitelnou intenzitou
 • Digitální SECRET-PATH Reverb s ovládáním přepínatelným nohou
 • LA-IR Vysoce kvalitní digitální IR emulovaný symetrický XLR výstup s volitelným FRFR, CAB A nebo CAB B a přepínačem ground lift
 • Streamování zvuku přes zásuvku USB C @48kHz (emulovaný a neemulovaný hlavní výstupní dvojitý stream)
 • Aplikace LA-IR APP umožňuje nahrávání vlastních IR, IR EQ a aktualizace firmwaru.
 • Midi In a Thru s konektory Midi plné velikosti
 • 6,3mm FX smyčka (FX Send slouží jako neemulovaný linkový výstup)
 • 3,5mm stereofonní vstup Aux In a 3,5mm stereofonní sluchátkový výstup (s emulací kabinetu)
 • Univerzální napětí 100-240 V, IEC C14, kabel je součástí dodávky
 • Dodává se s 2 Tomovými vlastními IR - IR jeho kabinetu s uzavřenou zadní stěnou LT112 a IR vytvořeným z jeho zesilovače s otevřenou zadní stěnou L20T-212. Vytvořeno speciálně pro LIONHEART-LOUDPEDAL.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Řada Lionheart
Záruka: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.