Air Line 77 AH7 Headset

Kód: SAMSON SW7A7SDE10
Novinka
Neohodnoceno
8 990 Kč
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
18.6.2024
Samson AirLine 77 AH7 Headset je bezdrátový systém s miniaturním hlavovým mikrofonem DE10 a miniaturním vysílačem AH7, který je umístěn přímo na hlavovém mostu. Zpěvák tak není omezován žádným kabelem, který by vedl od vysílače k mikrofonu a vysílač není uchycen na těle. Systém AirLine tak poskytuje dokonalou svobodu pohybu bez omezení kabelem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Svoboda bez drátů

Bezdrátový set Samson AirLine 77 AH7 Headset je speciálně uzpůsobený bezdrátový set pro potřeby moderních zpěváků a performerů. Díky unikátnímu miniaturnímu vysílači AH7 a miniaturnímu hlavovému mikrofonu DE10, umožňuje dokonalou svobodu pohybu bez sebemenšího omezení kabely, či vysílači přichycenými na těle zpěváka.

Unikátní vysílač

Firma Samson se řadí už více než dvě dekády na samou špičku firem, které se zabývají výrobou bezdrátových systémů. Unikátní miniaturní vysílač AH7 navazuje na svého předchůdce AH1, který si získal masovou popularitu. Vysílač je přichycen přímo na hlavovém mikrofonu, takže ho není třeba připevňovat na tělo zpěváka, či moderátora. Díky tomu nejsou mezi mikrofonem a vysílačem žádné kabely, které by omezovaly pohyb zpěváka. Úctyhodný 90m dosah systému s přehledem pokryje i rozlehlá jeviště a haly. Napájení vysílače zajišťuje jedna AAA baterie s výdrží až 8 hodin. 

Dokonalá reprodukce každého detailu

Vysílač AH7 pracuje v tandemu s miniaturním kondenzátorovým mikrofonem Samson DE10, který je spojen s nízko profilovým, nastavitelným hlavovým mostem. Mikrofon má všesměrovou charakteristiku, která zajišťuje přenos každého detailu hlasu, bez ohledu na relativní vzdálenost ke zdroji signálu.

Vybavený přijímač

Systém obsahuje diverzitní přijímač CR77, který poskytuje stabilní a bezpečný příjem až do vzdálenosti 90m. Na předním panelu jsou ukazatele intenzity audio signálu a kvality RF příjmu. Zadní panel je vybaven symetrickým (XLR) i nesymetrickým (Jack) výstupem.

Díky vynikajícímu mikrofonu, unikátní technologii s miniaturním vysílačem a dokonalému přenosu, nachází bezdrátový set pro zpěv Samson AirLine 77 AH7 Headset širokou obec spokojených uživatelů.

 

bezdrátový systém UHF pro zpěv * miniaturní vysílač AH7 s kondenzátorovým hlavovým mikrofonem DE10 * směrová charakteristika mikrofonu: všesměrová * vysílač je umístěn přímo na hlavě - od vysílače nevedou žádné kabely k mikrofonu a vysílač není uchycen na těle zpěváka * výdrž baterie: 8 hodin (jedna AAA baterie) * přenosová vzdálenost: 90m * přijímač CR77: skutečná diverzita, více segmentové LED ukazatele RF a Audio signálu na předním panelu, symetrický výstup s konektorem XLR a nesymetrický výstup s konektorem Jack * adapter v ceně * možná montáž do racku s držákem RK55

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Samson
Záruka: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.