AH110-G2 - ozvučovací systém

Kód: AH-110
Novinka
Neohodnoceno
5 790 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024
kompletní All-In-One ozvučovací systém * výkon: 200W RMS * pro publikum až 100 posluchačů * reproduktory : 1 x 10“ + 1" tlakový driver * Media Player : přehrává SD karty, USB disky a je možné bezdrátově připojit Bluetooth zařízení * vestavěný mixážní pult : 3 nezávislé kanály * kanál č.1 & 2 : mikrofonní symetrický vstup s XLR konektorem, nesymetrický linkový vstup s konektorem Jack, hlasitost * kanál č. 3 : pomocný vstup AUX s konektorem Jack 3,3mm, hlasitost * společný 2-pásmový EQ * symetrický linkový výstup s konektorem XLR * celková hlasitost * zapuštěné madlo na přenášení * 35mm otvor pro stojan 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Laney AH-110 je kompletní All-in-one ozvučovací systém. Box je osazen 10" basovým reproduktorem a tlakovým diverem s 1"hornou. Výkon 200W je více než dostatečný na ozvučení prostor s kapacitou do 100 posluchačů. Všechny důležité komponenty systému, tj. hlavně reproduktory a zesilovač, byly navrženy v Anglii. Vestavěný mixážní pult nabízí 3 nezávislé kanály. 2 kanály jsou vybaveny symetrickými mikrofonními vstupy s konektory XLR a linkovými vstupy pro nástroje s konektory Jack. Třetí kanál je osazen konektorem Jack 3.3mm a slouží kpřivedení signálu z MP3 nebo CD. Každý kanál má svůj vlastní ovladač hlasitosti.


V master sekci se nachází celková hlasitost a dvoupásmový ekvalizér. Aby bylo maximálně usnadněno přehrávání hudby s externích zdrojů, je box vybaven Media Playerem, který přehrává hudbu z SD karet a USB disků. Navíc je možné díky technologii Bluetooth bezdrátově připojit libovolné Bluetooth zařízení, takže je velmi snadné přehrát bezdrátově hudbu například z Vašeho mobilního telefonu. Pokud je třeba signál dále zpracovat, je AH-110 vybavena symetrickým linkovým výstupem s konektorem XLR. Pro snadnou manipulaci je box vybaven dvěma bočními madly a jedním zapuštěným madlem na vrchní straně boxu. AH110 je rovněž vybavena 35mm otvorem pro stojan.

Kompaktní rozměry, nízká váha, solidní výkon 200W a velká výbava čítající Bluetooth a Media Player, činí z tohoto boxu jasného favorita pro nejedno moderně řešené ozvučení prostoru s kapacitou do 100 posluchačů. 

Parametry:
kompletní All-In-One ozvučovací systém ● výkon: 200W RMS / 400W Peak ● pro publikum až 100 posluchačů ● reproduktory : 1 x 10“ basový + 1" tlakový driver ● Media Player : přehrává SD karty a USB disky ● Bluetooth konektivita: bezdrátově přehrává hudbu z Bluetooth zařízení, je možné stereo zapojení dvou AH boxů k jednomu BT zařízení ● integrovaný 3-kanálový mix ● každý kanál nezávislé nastavení hlasitosti ● vstupy kanál č.1 & 2 : mikrofonní symetrický vstup s XLR konektorem a přepínačem citlivosti mic/line, nesymetrický linkový vstup s konektorem Jack ● vstup kanál č. 3 : pomocný vstup AUX s konektorem Jack 3,3mm ● 2-pásmový EQ pro všechny 3 kanály s ovladači basy & výšky ● symetrický linkový výstup s konektorem XLR ● celková hlasitost ● kontrolka přebuzení CLIP ● zapuštěné madlo na přenášení ● 35mm otvor pro stojan

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Laney
Záruka: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.