Nexus-Tube - lampový basový zesilovač

Kód: LANEY NEXUS-TUBE
Neohodnoceno
43 850 Kč
Na dotaz
Můžeme doručit do:
27.6.2023
celolampový, basový zesilovač* výkon: 400W @ 2, 4 a 8Ohm* předzesilovač: 3x 12AX7, 1x 12BH7* koncový stupeň: 8x KT88* nezávislý lampový a fetový předzesilovač s možností míchání* ekvalizace: basy, výšk

Detailní informace

Detailní popis produktu

NEXUS TUBE

Celolampový basový zesilovač Nexus Tube představuje esenci toho nejlepšího ze světa basových zesilovačů.  Koncový zesilovač osazený osmi elektronkami KT88 pumpuje do reproboxů mohutný proud lampového basového tónu o výkonu 400W RMS.  Koncovému zesilovači zdatně sekunduje špičkově vybavený preamp s grafickým ekvalizérem a parametrickými středy. 

DOKONALÝ V KAŽDÉM DETAILU

Zesilovač Nexus Tube byl navržen tak, aby splňoval ty nejnáročnější profesionální standardy. Ještě než stisknete tlačítko Power, upoutá Vás svým nekompromisním vzhledem, kterého bylo docíleno použitím těch nejlepších možných materiálů.

Předzesilovač nabízí veškeré dostupné vymoženosti a navzdory mohutné baterii ovládacích prvků (24), je uspořádán zcela přehledně a logicky, takže se budete skvěle orientovat i ve ztížených podmínkách na pódiu.

Velký basový zvuk vyžaduje velké množství energie. To je zaručeno díky předimenzovaným masivním toroidním transformátorům.

ELEKTRONKY

Předzesilovač zesilovače Nexus Tube je osazen třemi elektronkami ECC83 a jednou 12BH7, která má na starosti vykouzlit dokonalé lampové zkreslení. Koncový zesilovač je vyzbrojem oktetem KT88, které vyprodukují ničivý výkon 400W RMS.  Stav opotřebení koncových lamp je indikován LED diodami. 


ZVUKOVÉ MOŽNOSTI

Předzesilovač je vybaven jak lampovým, tak i tranzistorovým předzesilovače. Zvuk obou je možné livolně míchat. Díky této výbavě dostanete z vašeho Nexus Tube vše od měkkého lampového zkreslení, až po tvrdý a konkrétní slap. Tuto zvukovou paletu je dále možné rozšířit s pomocí vestavěného kompresoru nebo filtru pro ultra nízké kmitočty. Všechny dostupné funkce zesilovače lze ovládat přibaleným nožním ovladačem FS5.

VYUŽITÍ

Zesilovač Laney NEXUS TUBE uspokojí skutečně i ty nejnáročnější hráče na basovou kytaru. Ve spojení s boxy NX, které byly navrženy pro spojení s tímto monstrem, představuje jeden z nejlepších basových aparátů, které jsou dnes na trhu dostupné.


Doplňkové parametry

Kategorie: Laney
Záruka: 24 měsíců
Popis: celolampový basový zesilovač
Předzesilovač: 3x12AX7, 1x12BH7, lampový a mosfetový s možností míchání
Koncový stupeň: elektronky: 8x KT88, lampový
Ekvalizér: 6-pásmový grafický ekvalizér, basy, výšky, 2x parametrické středy (Lo, Hi)
Presence: Ano
Nožní ovladač: FS5 v ceně
Subsonický filtr: Ano
Kompresor: Ano
Linkový výstup DI: Ano, volba Pre/Post
Efektová smyčka: Ano
Výstup pro ladičku: Ano
Výstupy: 3 s kombinovaným konektorem Neutrik Speakon/Jack
Výstup Preamp Out: Ano
Vstup Power Amp In: Ano
Indikátor elektronek: Ano, Zobrazuje stav koncových elektronek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.