L1200 - mixážní pult

Kód: L1200
Neohodnoceno
10 500 Kč
Vyprodáno
Můžeme doručit do:
18.4.2023
* 12-kanálový stereo mixer se 4 podskupinami pro live aplikace * 8 mono kanálů se vstupem mikrofon/linka, mikrofonními předzesilovači studiové kvality a 3-pásmovým parametrickým EQ * 2 stereo kanály s

Detailní informace

Detailní popis produktu

Studio i pódium

L1200 patří do skupiny mixážních pultů Samson ze serie L. Jedná se o 12-kanálový profesionální mixážní pult se 4 podskupinami. Tento pult je ideálním řešením pro menší pódia, kde je však stále požadováno profesionální vybavení se všemi vymoženostmi, jaké nabízejí velké pulty. L1200 je též vhodným prvkem do nejrůznějších pevných instalací.

Vstupy a výstupy

Pult je vybaven 8 mono kanály se vstupy vybavenými pro příjem signálu s linkovou i mikrofonní úrovní. Každý z těchto 8 kanálů disponuje mikrofonním předzesilovačem studiové kvality a 3-pásmovým ekvalizérem s přeladitelnými středy. Navíc jsou zde 2 stereo kanály s linkovými vstupy, mikrofonními předzesilovači, 4-pásmovým ekvalizérem a třemi pomocnými výstupy AUX a jedním výstupem EFX send. Výstupy pultu jsou osazeny konektory jack i XLR. Další možnosti pro práci s odchozím signálem nabízejí výstupy jednotlivých podskupin. Pro snadné připojení nejrůznějších efektorů k jednotlivým kanálům poslouží vstupy/výstupy insert na mono kanálech.

 

Výbava výstupní sekce

Na pultu najdeme velká podsvícená tlačítka mute, která usnadňují orientaci nad jednotlivými ovládacími prvky pultu ve spoře osvícených prostorách. Navíc jsou zde umístěny dva velké, 12 segmentové LED ukazatele, pro hlavní mix a pro funkci PFL/Solo. Pult byl též vybaven k vytvoření různých nastavení pro efektovou jednotku, která je vybavena 100 efekty studiové kvality. V kombinaci s 9-pásmovým stereo grafickým ekvalizérem, který je umístěn ve výstupní sekci pultu, máte v rukou výkon velkého profesionálního pultu v malém, mobilním balení.

USB

Stejně jako větší modely ze serie L, je i L1200 vybaven USB výstupem pro nahrávání do počítače a playback. A zatímco na trhu najdete plno dalších pultů s funkcí USB, L1200 nabízí vytvoření zcela nezávislého stereo mixu pro Váš digitální výstup USB. Díky tomu můžete například použít nahraný hudební podklad z DAW a integrovat jej přímo z Vašeho počítače do Vaší live produkce.

Vše co potřebujete k tomu, aby jste pozvedli úroveň Vaší živé produkce na nový stupeň, máte s L1200 ve Vašich rukou a prstech.

 

12-kanálový stereo mixer se 4 podskupinami pro live aplikace * 8 mono kanálů: vstup mikrofon/linka, mikrofonní předzesilovače studiové kvality, 3-pásmový parametrický EQ * 2 stereo kanály: mikrofonní předzesilovače, 4- pásmový EQ * výstupy: XLR, stereo jack, XLR mono s nastavitelným filtrem pro ultra nízké frekvence * vstupy/výstupy Insert pro: mono mic/line kanály, výstupy podskupin, mono a stereo hlavní výstupy * 60mm fadery * 24-bitový procesor se 100 efekty * 9-pásmový grafický stereo EQ na hlavním výstupu * 3x Aux send + 1x EFX send * digitální USB výstup * velká podsvícená tlačítka Mute * 2x 12-segmentový LED ukazatel pro hlavní mix a PFL/Solo sběrnici

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.