CUB-12 - kytarové kombo

Kód: LANEY CUB-12
Neohodnoceno
7 780 Kč
Vyprodáno
jednokanálové celolampové kombo třídy A/B  výkon: 15W RMS, nebo < 1W pro tiché cvičení * koncový stupeň osazen 2x EL84 * předzesilovač osazen 3x ECC83 * vstupy 15W, < 1W * reproduktor: 12“ HH custom designed * ovladače: GAIN, 3-pásmový EQ, TONE a VOLUME * výstup pro externí reprobox s impedancí 8-16Ohm na zadním panelu * efektová smyčka * nožní ovladač * váha: 11,5kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

jednokanálové celolampové kombo třídy A/B  výkon: 15W RMS, nebo < 1W pro tiché cvičení * koncový stupeň osazen 2x EL84 * předzesilovač osazen 3x ECC83 * vstupy 15W, < 1W * reproduktor: 12“ HH custom designed * ovladače: GAIN, 3-pásmový EQ, TONE a VOLUME * výstup pro externí reprobox s impedancí 8-16Ohm na zadním panelu * efektová smyčka * nožní ovladač * váha: 11,5kgCelolampové kombo Cub-12 je osazeno 12-palcovým reproduktorem HH, který je schopen přenést jak zvýšený výkon, tak i všechny nuance bohatého, plného, lampového tonu.

Když se podíváme podrobněji na vybavení předzesilovače snadno zjistíme, že výbava tohoto komba je podstatně bohatší, než u jeho dvou menších brášků.

Zprava doleva zde najdeme následující ovladače: gain, výšky, středy, basy, hlasitost a nakonec tonovou clonu.

O dostatečný výkon pro cvičení i zkušebnu se stará dvojice EL84, která dokáže kombo rozehrát s naprostou suverenitou a lehkostí. Přidejte Gain a vychutnejte si bohatý a přitom jemný zkreslený lampový zvuk.

Nyní zkuste fajnový fígl- kombo je vybaveno dvěma vstupy. První je označen jako "15 watts", zatímco ten druhý jako "less than one watt". Připojte kytaru do prvního a máte k dispozici 15W skvělého lampového zvuku. Připojte se do druhého a místo burácení je zde šepot. Tento vstup Vám umožňuje vybudit koncový stupeň zesilovače skutečně na maximum a dosáhnout tak pozoruhodného zvuku, jaký produkuje pouze přebuzený, lampový, koncový zesilovač.

Doplňkové parametry

Kategorie: Laney
Záruka: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.