CUB-10 - kytarové kombo

Kód: LANEY CUB10
Neohodnoceno
6 650 Kč
Vyprodáno
jednokanálové celolampové kombo třídy A/B * výkon: 10W RMS * reproduktor : 1x 10“ HH * koncový stupeň osazen 2x 6V6GT * předzesilovač osazen 2x ECC83 * vstupy Hi & Lo * ovladače GAIN, TONE a VOLUME * výstup pro externí repro na zadním panelu * váha : 8,25kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

Celolampové kombo Laney CUB-10 otevírá svět celolampových kytarových aparátů doslova každému. Dostatečný výkon obstarává dvojice koncových elektronek 6V6GT.
O kvalitní reprodukci je postaráno 10" zakázkovým reproduktorem HH, který je dokonale sladěn se zesilovačem. Kombo je též vybaveno výstupem pro externí box a tak je možné experimentovat se zvukem s pomocí externích boxů. Pro začátek můžeme doporučit box CUB-CAB osazený dvojicí 12" reproduktorů HH.

Jednoduchý předzesilovač nabízí ovladač GAIN, kterým vykouzlíte celou škálu zvuků od čistých až po jemné smetanové lampové zkreslení.  Ovladač TONE nahrazuje klasický ekvalizér a funguje podobně, jako tónová clona na kytaře. Celkovou hlasitost nastavuje ovladač VOLUME. 

Jednoduché ovládání, zvuková kvalita dostupná pouze u celolampových aparátů a dostatečný výkon i pro menší pódia, kluby nebo zkušebny jsou hlavními přednostmi tohoto kompaktního celolampového komba.

jednokanálové celolampové kombo třídy A/B * výkon: 10W RMS * koncový stupeň osazen 2x 6V6GT * předzesilovač osazen 2x ECC83 * vstupy Hi & Lo * reproduktor: 10“ HH custom designed * ovladače GAIN, TONE a VOLUME * výstup pro externí reprobox s impedancí 8-16Ohm na zadním panelu * váha: 8.25kg
Doplňkové parametry

Kategorie: Laney
Záruka: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.